Güzelliği ile adından sıkça söz ettiren Zeynep Casalini sevgilisi kimdir, evli mi, eşi kim ve yeni sevgilisi kim soruları kendisinin özellikle de erkek fan grubu tarafından sürekli olarak sorulmaktadır. Öyle ki o hem sesi ile hem de güzelliği ile adından bir hayli sıkça söz ettirmektedir. Bu nedenle onun aşk hayatı sık sık gündeme gelmektedir desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Çünkü kendisini çok seven hayranları Zeynep Casalini kiminle, ne zaman evlendi, kimi seviyor, kiminle birlikte ve kiminle çıkıyor gibi soruları sürekli olarak yöneltmektedirler. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki güzeller güzeli sanatçımızın başından bir evlilik geçmiştir. Magazin gündeminde kendisi hakkında çıkan haberlere şöyle bir baktığımız zaman görüyoruz ki Zeynep Casalini eski eşi Tahsin Berk olarak bilinmektedir. İkili çok uzun zaman önce evlenmişler ve tam 5 yıl evli kalmışlardır. Ancak, sonrasında ise ne yazık ki aralarında çıkan bazı problemlerden dolayı ikilinin ayrıldığının bilinmektedir. Bu ayrılık magazin gündeminde adeta şok etkisi yaratsa da ikili almış oldukları bu karardan dolayı bir hayli memnundurlar. Peki Zeynep Casalini’nin sevgilisi kimdir ? Merak edenler için işte detaylar…

Zeynep Casalini Yeni Sevgilisi Ufuk Dinçer ile Çok Mutlu !

Son zamanların en başarılı sanatçılarından biri olan Zeynep Casalini yeni sevgilisi kim ? sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki şu anda sizlere aktaracağımız bilgiler karşısında birazcık hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Çünkü güzeller güzeli sanatçımızın şu anda kalbini çalan çok yakışıklı bir beyefendi vardır. Zeynep Casalini yeni sevgilisi davulcu Ufuk Dinçer olarak bilinmektedir. Kendisi Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde son sınıf öğrencisidir. İkilinin tanışma öyküsü ise şu şekildir. Başarılı müzisyen Ufuk Dinçer, Zeynep Casalini’nin ekibinde yaklaşık olarak 1 yıldır görev almaktadır. İkilinin arasındaki aşk ise tam da bu noktada başlamıştır. Şimdilerde ise Zeynep Casalini ve sevgilisi Ufuk Dinçer Bodrum’da herkesten uzak bir hayat sürmektedirler. Kendileri çok iyi anlaşmaktadırlar. Birlikte turne turne dolaşıyorlar desek herhalde çok doğru bir tespit yapmış olacağınız. İlerleyen günlerde kendileri arasında herhangi bir durum söz konusu olursa sizleri tekrar bu sayfa üzerinden bilgilendireceğimizi lütfen unutmayınız. Çiftimize aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise oldukça çok başarılar dileriz.

Zeynep Casalini Eşinden Neden Ayrıldı ?

Uzun süredir merak edilen konulardan biri de Zeynep Casalini’nin eski eşi olan Tahsin Berk’ten neden ayrıldığı konusudur. Hemen sizleri bu konuda bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki ikilinin ayrılma nedeni aslına bakıldığı zamanda aralarındaki aşkın bitmiş olmasıdır. Çiftimiz uzun süren evliliklerinin sonunda ne yazık ki beraberliklerini sürdüremeyecekleri yönünde bir karar almışlardır. Bu karar neticesinde ise bundan uzun zaman önce boşanmışlardır. Şimdilerde ise yollarına ayrı ayrı devam etmektedirler diyebiliriz. Kendilerine vermiş oldukları bu kararı hayırlı olmasını diliyoruz. Yeni sevgilileri de oldukça çok mutluluklar. İyi günler.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın