vatan şaşmaz sevgilisi

Başarılı ve karizmatik oyuncu Vatan Şaşmaz sevgilisi kimdir, evli mi ve eşi kim gibi soruların yanı sıra bugünlerde en çok merak edilen konulardan biri de Çocuklar Duymasın Engin kimdir ve sevgilisi var mı sorusudur ? Son zamanlarda sizlerin de bildiği gibi gündeme damgasını vuran bir haber sürekli konuşulmaktadır. Vatan Şaşmaz öldürüldü mü ? Ünlü sunucu otel odasında ölü mü bulundu ? gibi sorular hayranlarının kafasında soru işareti oluşturmuştur. Peki başarılı ve de oldukça sevilen oyuncumuz Vatan Şaşmaz’ı sevgilisi mi öldürdü ? Merak edenler için hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Alınan bilgilere göre akşam saatlerinde Vatan Şaşmaz bir otel odasında ölü olarak bulundu. Ünlü oyuncunun ölüm nedeni ise bir silahla vurulmasıdır. Vatan Şaşmaz’ı öldüren isim ise Filiz Aker olarak bilinmektedir. Eminiz ki şu anda sizler de Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker sevgili mi sorularına yanıt arıyorsunuzdur. Fakat bu konuda net bilgiler henüz magazin gündemine ulaşmamıştır. Yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatı hakkında merak edilen en önemli bilgiler ise şu şekildedir. Vatan Şaşmaz eski sevgilisi Nurşen Kocayaş olarak bilinmektedir. Çiftimiz bir döneme damgasını vuracak nitelikte mükemmel bir aşk yaşamışlardır. Ancak daha sonra aralarında bir sorun çıkmış ve yollarını ayırmak durumunda kalmışlardır. İkilinin ayrılmasının ardından yakışıklı oyuncumuz aşk hayatına bir süre de olsun ara vermiştir. Fakat sonrasında ise aradığı aşkı bularak mükemmel bir düğün töreni ile sevdiği kadınla birlikte dünya evine girmiştir.

Vatan Şaşmaz Yeniden Evlendi !

İlk evliliğini Nurşen Kocayaş’la yapan karizmatik oyuncumuz uzun süre boyunca aşk hayatı ile gündeme gelmemiştir. Ancak daha sonra mükemmel bir kadın ile yeniden tanışmış ve ona deliler gibi aşık olmuştur. Karizmatik aktörümüz ikinci evliliğini sizlerin de bildiği gibi  Yasemin Adalı olarak bilinmektedir. İkili geçtiğimiz sene 2015 yılında dünya evine girmiştir. Şimdilerde mutlu mesut giden bir beraberlikleri olduğu bilinmektedir. Ta ki Vatan Şaşmaz’ın ölüm haberi alınana dek. Öyle ki ünlü oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz İstanbul Beşiktaş’ta ünlü bir otel odasında ölü olarak bulundu. Üstelik kendisinin yanında bir bayanın olduğu da iddia edilmektedir. Olayla ilgili merak edilen tüm detayları şu anda sizlere aktarıyoruz.

Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü ?

Gündeme bomba gibi düşen bir haber daha. Vatan Şaşmaz öldürüldü. Peki oyuncun ölümüne sebep olan olay tam olarak nedir ? Emniyet görevlilerinden ve magazin gündeminden elde edilmiş olan bilgilere göre Beşiktaş’ta bulunan bir otele öncelikle Filiz Aker adında bir kadın giriş yaptı. Kadının odaya geçmesinin ardından Vatan Şaşmaz’da odaya giriş yaptı. Odada yaşanan olaylar tam olarak bilinmese de oyuncu Filiz Aker’den sonra odaya giren Vatan Şaşmaz, Filiz Aker tarafından öldürüldü. Daha sonra ise Filiz Aker’de kendisini öldürdü.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın