ufuk şen sevgilisi

Küçük Gelin Devran’, Ufuk Şen sevgilisi kim ve sevgilisi var mı gibi soruların yanında Ufuk Şen evli mi, eşi kim, ne zaman evlendi, kiminle çıkıyor ve kiminle birlikte gibi sorular son zamanlar da sık sık sorulmaktadır. Bu konu da hayranlarını üzecek haberler mevcuttur. Fakat onun mutlu olmasından dolayı biraz da olsa mutlu olacağınızı umuyoruz. Yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatı uzun süredir oldukça sakindir diyebiliriz. Çünkü kendisi evlidir ve eşini de bir hayli çok sevdiğini söylemek oldukça doğru olacaktır. Bu nedenle de Ufuk Şen eski sevgilisi konularında değinmeden onun gönlünün sultanını kimmiş merak edenleri için hemen açıklayalım.

Ufuk Şen son yeni sevgilisi yani şimdiki gerçek hayattaki sevgilisi, eşi Sanem Şen’dir. İkili oldukça uzun süredir hayatlarını beraber devam ettirmektedirler. Şu an için bir hayli mutlu olduklarını söyleyebiliriz. Magazin gündeminde sık sık görüntülenmeseler de bu durumun çiftimizin bu sıralar yoğun iş hayatına sahip olmalarından kaynaklandığını düşünmekteyiz. Yakın zaman da kendilerinden bu konu da mutlu haberler geleceğini, aynı zamanda da bir bebek haberi vereceklerini umuyoruz. Çünkü çiftimiz oldukça mutlu bir aile yuvasına sahiptir. Ufuk Şen ve sevgilisi, eşi Sanem Şen’in mutlu haberlerini almak için sabırsızlanıyoruz ve kendilerine bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerin de ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
1 Yorum Yazılmış
  1. Devran’ım seni çok seviyorum. Çok yakışıklısın. Devran’ın sevgilisi yani evli olduğunu bilmiyordum. Bilgi için teşekkürler.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın