Aşk şarkılarının prensi olan Tuna Kiremitçi sevgilisi kimdir, evli mi ve eşi kim gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Öyle ki kendisi sizlerin de bildiği gibi bu zamana kadar hem sempatik duruşu ile hem de karizmatik tavırları ile kısa zamanda hepimizi etkilemeyi başarmıştır. Hemen kendisinin aşk hayatı ve sevgili durumları hakkında siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki aslına bakıldığı zaman son derece sessiz ve sakin bir şekilde ilerleyen aşk hayatına sahiptir. Ancak bu durum onun şu anda sevgilisi olmadığı anlamına gelmiyor. Çünkü çok sevdiği ve güzeller güzeli bir sevgilisi vardır. Peki Tuna Kiremitçi sevgilisi var mı, kiminle birlikte, kiminle çıkıyor ve kimi seviyor ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Tuna Kiremitçi eski sevgilisi denildiği zaman akıllara gelen ilk isim sizlerin de bildiği gibi İclal Aydın olarak bilinmektedir. Çiftimiz bir dönem deli dolu bir şekilde ilerleyen beraberlik yaşamış, hatta aşklarını daha fazla yüreklerinde taşıyamadıkları için evlenme kararı almışlardı. Uzun süre boyunca mutlu bir evlilik hayatı sürdüren çiftimiz ne yazık ki bir müddet sonra aralarında çıkan bazı sorunlardan dolayı yollarını ayırma kararı almışlardır. Tuna Kiremitçi ve eski eşi İclal Aydın’ın ayrılması magazin gündeminde de büyük şok yarattı.

Tuna Kiremitçi ve Eski Eşi İclal Aydın Neden Ayrıldı ?

Uzun zamandır merak edilen konulardan biri de şüphesiz ki Tuna Kiremitçi eski eşi İclal Aydın ile neden ayrıldı şeklindeki sorular olmuştur. Hemen bu konuya siz değerli ziyaretçilerimiz için açıklık getirelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki ikilinin ayrılmalarının asıl nedeni artık aralarındaki aşkın bitmiş olmasıdır. Öyle ki artık anlaşamayacakları yönünde karar alan çiftimiz 2006 yılında evlilikle taçlandırdıkları beraberliklerini bundan tam bir sene sonra yani 2007 yılında sonlandırmışlardır. Şimdiler de ise yollarına ayrı ayrı devam ettiklerini söylesek son derece doğru bir ifade kullanmış olacağız. O halde yakışıklı sanatçımızın yeni sevgilisi hakkında siz değerli ziyaretçilerimize en güncel bilgileri aktaralım. İşte detaylar…

Tuna Kiremitçi ve Yeni Sevgilisi Ludmila Filipova Çok Mutlu !

Yakışıklı sanatçının özellikle de genç kızlardan oluşan fan grubu sürekli olarak Tuna Kiremitçi yeni sevgilisi kim sorusunu yöneltmekten kendilerini alamamaktadırlar. Öyle ki yakışıklı sanatçı sizlerin de bildiği gibi daha önce bir defa evlenmiş ve ne yazık ki bu beraberliğini boşanma ile sonlandırmıştır. Şimdiler de ise çok  mutlu bir aşk hayatı yaşadığını söyleyebiliriz. O halde bu konuda hemen siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Tuna Kiremitçi yeni sevgilisi Ludmila Filopova olarak bilinmektedir. İkili uzun süredir beraberliklerini sürdürmektedirler. Onların arasında deli dolu bir şekilde ilerleyen aşk vardır. Çiftimizin birbirlerini çok ama çok sevdiklerini söyleyebiliriz. Kendilerine mutluluklar dileriz. İyi günler.

 

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın