Çocuklar Duymasın dizisi Haluk karakterine hayat veren Tamer Karadağlı sevgilisi kimdir ve evli mi soruları kendisine hayran olan genç kızların en çok yönelttiği sorulardan olmuştur. Kendisi sizlerin de bildiği gibi uzun yıllar boyunca Taş Fırın Erkeği Haluk olarak hafızalarımıza kazandı ve başarıları ile gönüllerimizde taht kurdu. Onun pamuk gibi bir kalbi olduğu inkar edilemez bir gerçektir. Peki bu kadar iyi özelliklere sahip olan oyuncumuzun sevgili durumlarında ne gibi gelişmeler yaşanıyor ? Merak edenleri hemen bu konuda bilgilendirelim. Tamer Karadağlı eski sevgilisi denildiği zaman akıllara gelen ilk isim şüphesiz ki Arzu Balkan’dır. Çiftimiz bir dönem birbirlerine deliler gibi aşık olmuş ve çok mutlu bir beraberlik sürdürmeyi başarmışlardır. Öyle ki “Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan evlendi!” haberleri magazin gündeminde yer aldığında yakışıklı oyuncumuzun hayranları mutluluktan havalara uçmuştu diyebiliriz. Fakat sizlere kötü bir haberimiz olacak. Pek çoğunuzun da bildiği gibi geçtiğimiz yıllarda ikili arasında bazı sorunlar yaşanmaya başladı. Bu nedenle kendileri yollarını ayırma kararı alarak boşandılar. Tamer Karadağlı’nın eski eşi Arzu Balkan’dan dünyalar tatlısı bir kızı vardır. Sürekli olmasa da kızları için zaman zaman bir araya gelen çiftimizin, aralarında güzel bir dostluk söz konusu.

Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan Neden Ayrıldı ?

Başarılı oyuncu Tamer Karadağlı eski sevgilisi Arzu Balkan’dan neden boşandı ? Eminiz ki bu konu hakkında merak edilen pek çok unsur bulunmaktadır. Çünkü magazin gündeminde yer alan bazı haberlere göre bu ayrılığın asıl nedeni ihanet olarak bilinmektedir. Bu konunun aslının olup olmadığı bilinmese de, net bir şey söylemek imkansızdır diyebiliriz. Bu nedenle aralarında çıkan bazı anlaşmazlıklar nedeniyle yollarını ayırdılar demek çok daha mantıklı ve doğru olacaktır. Çünkü Tamer Karadağlı, karizmatik duruşu, iyi kalbi ve o çok sevilen sempatisi ile gerçekten mutluluğu hak eden nadir isimler arasında yer almaktadır. Kendisinin şu anda tek aşkı olan kızı ile bir hayli mutlu olduğunu söyleyebiliriz.

Tamer Karadağlı Yeni Sevgilisi Kim ?

Taş fırın erkeği Haluk yani gerçek ismi ile Tamer Karadağlı yeni sevgilisi kim sorusu gündemin en popüler konularından biri olmuştur. Öyle ki kendisinin şu anda yeniden Çocuklar Duymasın adlı ile ekranlarımıza geri döneceğinin de müjdesini vermek isteriz. Peki oyuncumuzun aşk hayatındaki son dakika gelişmeler neler ? Merak edenler için hemen en güncel bilgileri siz değerli ziyaretçilerimize aktaralım. Eminiz ki şu anda sizlere vereceğimiz bilgiler doğrultusunda kendisinin özellikle de genç kızlardan oluşan fan grubu çok ama çok mutlu olacaktır. Çünkü Tamer Karadağlı’nın şu anda bir sevgilisi yoktur. Kendisinin kalbi tam manasıyla boştur desek çok doğru bir ifade kullanmış olacağız. İlerleyen günlerde bu konuda herhangi bir gelişme söz konusu olursa sizleri yeniden, bu sayfa üzerinden bilgilendireceğimizi lütfen unutmayınız. Oyuncumuza mutluluklar dileriz. İyi günler.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın