şeyma subaşı sevgilisi

Sosyal medya hesaplarından biri olan İnstagram’ın en çok konuşulan ismi Şeyma Subaşı sevgilisi kim, kiminle birlikte ve yeni sevgilisi kim gibi konular aslına bakıldığı zaman oldukça net bir şekilde yanıtlanabilen konulardır. Çünkü güzel mankenimiz Türkiye’nin en ünlü ve en fenomen beyefendilerinden birisi olan bomba bir isim ile aşk yaşamaktadır. Hatta öyle ki bu beraberlikten bir kızları bulunduğunu söyleyebiliriz. Şeyma Subaşı evli mi, eşi kim ve kimi seviyor şeklindeki sorularına yanıt arayanlara, vereceğimiz cevap eminiz ki oldukça aşina gelecek ve zaten daha önce bir yerlerden duymuştum diyeceksiniz. Şu günlerde Dominik Cumhuriyeti’nde sevgilisi ve kızı ile birlikte tatil yapan Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi iş adamı Acun Ilıcalı olarak bilinmektedir. Çiftimiz bir hayli uzun zamandır aşk yaşamakta ve birbirlerini bir hayli çok sevmektedir. Öyle ki Acun Ilıcalı iş seyahatlerinde dahi çok sevdiği sevgilisi ve kızı Melisa’yı yanından ayırmamaktadır. Bu nedenle çiftimizin aşkı oldukça kusursuz bir şekilde ilerlemektedir diyebiliriz.

Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Acun Ilıcalı Evlenecek !

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı aşkını yapından takip edenler herkesin aklında tek bir soru işaret bulunmaktadır. Kızları da kocaman olan çiftin ne zaman evleneceği… Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Magazin gündeminden elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda ikilinin önümüzdeki yaz  aylarında hayatlarını birleştireceklerini söyleyebiliriz. Hatta öyle ki güzel manken Şeyma Subaşı tarafından düğün hazırlıklarına başlandı bile… Yakın zamanda çiftimizin oldukça ihtişamlı düğünlerinden yansıyan kareler gündeme de yansıyacaktır. Kendilerine şimdiden mutluluklar dileriz.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Ayrıldı mı ?

Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesaplarında sevgilisi ile pek fazla fotoğraf paylaşmasa da, artık çiftin beraberliği kanıtlanmıştır. Çok nadir olsa da kendisi Acun Ilıcalı ve kızının fotoğrafını paylaşarak, aşk sözcükleri ile sevenlerini ilişkisine özendiriyor adeta. Çiftimizin şu sıralar oldukça mutlu mesut bir aşk yaşadıkları da tartışılamaz bir gerçektir. Şeyma Subaşı ve sevgilisi Acun Ilıcalı Survivor yarışmasının çekildiği adada keyif dolu dakikalar geçirmektedir. Aynı zamanda İbrahim Giydirir’den boks dersi alan ünlü güzel, atraksiyonu bol ve eğlenceli günlerini instagram hesabından yayınlayarak sevdiklerini mutlu etmektedir. Çiftimizin ilişkisi evlilik yönünde ilerlerken, gelecek zaman kendileri hakkında ne gösterecek bilinmiyor. Hatta öyle ki daha şimdiden Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ayrıldı mı şeklindeki sorular gündemin en çok merak edilen konularından biri oldu bile… O halde bu konudaki en net ve en güncel bilgileri siz değerli ziyaretçilerimize aktaralım. İkili arasında herhangi bir ayrılık söz konusu değildir. Aksine evlenecekleri bilinmektedir. İkiliye dünyalar tatlısı kızları Melisa ile bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
Dilan Çiçek Deniz Sevgilisi
0 8004

didem balçın sevgilisi
0 4768

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın