sertap erener sevgilisi

Başarılı sanatçı Sertap Erener sevgilisi kimdir, kiminle birlikte ve kimi seviyor gibi soruların yanı son zamanlarda oldukça sık olarak kendisinin özellikle de erkeklerden oluşan fan grubu Sertap Erener evli mi, eşi kim, kiminle ve ne zaman evlendi ? gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamamaktadırlar. Sizlerinde bildiği gibi ünlü sanatçı geçtiğimiz aylarda yakışıklı bir beyefendi ile evlenmiştir. Hatta öyle ki evlendiği kişi ile arasında 20 yaş farkının olması gündeme bomba gibi düşmüştü. Ama neredeyse yediden yetmişe herkes bu şanslı beyefendinin kim olduğunu sorgulamaktan da kendilerini alamadı. Güzeller güzeli sanatçımızın aşk hayatı hakkında sizleri bilgilendirecek olursak onun sevgili durumlarına şöyle genel olarak bakalım. Sertap Erener eski sevgilisi Levent Yüksel olarak bilinmektedir. Öyle ki kendileri uzun süre boyunca flört etmiş daha sonra ise 1990 yılında dünya evine girme kararı alarak evlenmişlerdir. Ancak ikili aralarında çıkan bazı problemler ve aşkın bitmiş olması nedeniyle evlendikten tam 6 sene sonra yollarını ayırma kararı almışlardır. Çiftimizin ayrılık kararı o zamanların gündeminde adeta şok etkisi yaratmıştı. Zaten çiftimiz de ayrıldıktan sonra bir müddet aşk hayatlarına ara vermişlerdir. Şimdilerde ise sesi ile herkesi büyüleyen ünlü güzel bir başka isim ile evlidir.

Sertap Erener Yeni Sevgilisi Kim ?

Güzel sanatçımızın yakın zamanda yakışıklı bir beyefendi ile evlilik kararı alması üzerine neredeyse yediden yetmişe herkes Sertap Erener yeni sevgilisi kim sorusunu yöneltmekten kendilerini alamadılar. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki başarılı sanatçımızın sevgilisi yani daha doğur bir tabir ile eşi Emre Kula olarak bilinmektedir. Çiftimizin ne zaman ve ne şekilde tanıştığı henüz net bir şekilde bilinmese de onlar şu anda deli dolu bir şekilde aşk yaşıyorlar. Öyle ki birbirlerini çok seven çiftimiz mutlu bir aşk yuvasına sahiptir desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Kendileri magazin gündeminde çok fazla görünmeseler de bu durum tamamen işlerinin yoğunluğundan kaynaklanmaktadır. Ancak kendilerinin sosyal medya hesaplarından aşk dolu fotoğrafları görmek mümkündür.

Sertap Erener ve Eşi Emre Kula Çok Mutlu !

Son zamanların en popüler isimlerinden biri olan Sertap Erener ve eşi Emre Kula deli dolu bir şekilde aşk yaşıyor. İkilinin aşkı adeta dillere destan olmuş niteliktedir. Peki çiftimiz nasıl tanıştı ? Bu konuda elimizde şu anda net bilgiler bulunmasa da Sertap Erener ve Sevgilisi Emre Kula’nın birbirlerini çok sevdiğini söylemek mümkündür. Çünkü onlar da buldukları her fırsatta birbirlerine olan aşklarını dile getirmekten kendilerini alamıyorlar. Eminiz ki yakın zamanda kendilerinden bir de bebek haberi gelecektir. Bu haberi en az bizlerde sizler kadar büyük bir sabırsızlık ile bekliyoruz. Bakalım ilerleyen günlerde çiftimiz hakkında ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise oldukça çok başarılar dileriz. İyi günler.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın