seren şirince sevgilisi sercan badur

İlişki Durumu Karışık Adlı dizideki Ayşegül karakteri ile hayatımıza giren Seren Şirince sevgilisi kimdir ? Başarılı aktörümüzün aşk hayatı nasıl gidiyor ? Seren Şirince sevgilisi Sercan Badur ile ayrıldı mı ? Eminiz ki bu ve bunun gibi daha pek çok konuda bilgi edinmek isteyen oldukça fazla hayran kitlesi bulunmaktadır. Oyuncumuz hem güzelliği ile hem de sempatik konuşması ve tavırlarıyla hepimizi derinden etkilerken, erkek fan grubu açısından olaylara baktığımızda kendisine aşık olmamanın imkansız olduğu görülmektedir. Peki bu kadar güzel ve çekici bir kadının aşk hayatı ya da sevgili durumları nasıldır dersiniz ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık kazandıralım. Seren Şirince sizlerin de bildiği gibi bir dönem Berk Oktay ile aynı dizide rol paylaşmış, ekranları karşında onları izleyen herkes ikilinin birbirlerine karşı duygu beslediğini düşünmüştür. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Onların sadece rol arkadaşı olduğu söyleyebiliriz. Öyle ki Seren Şirince yeni sevgilisi ile magazin gündeminde zaten sıkça boy göstermektedir.

Seren Şirince ve Yusuf Çim Sevgili Mi ?

O halde kısa bir bilgilendirmenin ardından genç ve güzel aktörümüzün kalbinin sahibi olan o şanslı beyefendinin adını sizlere açıklayalım. Seren Şirince sizlerin de bildiği gibi şimdilerde Seven Ne Yapmaz isimli dizide Yusuf Çim ile başrolleri paylaşmaktadır. Bu durum akıllara kısa zamanda Seren Şirince ve Yusuf Çim sevgili mi sorularını da akıllara getirmiştir. Hemen burada en net bilgileri sizlere aktaralım. İkili arasında herhangi bir şekilde beraberlik söz konusu değildir. Kendileri çok iyi arkadaştırlar.

Seren Şirince Yeni Sevgilisi Kim ?

Seren Şirince yeni sevgilisi konusunda son zamanlarda magazin gündeminde büyük sansasyonlar meydana gelmiştir. Bu konu netliğe ulaşmış olsa da herkes güzel oyuncumuzun sevgilisi ile olan ilişkisini onaylamamıştır. Öyle ki çoğu hayranı onu ünlü oyuncu Berk Oktay ile yakıştırmaktadır. Ancak Seren Şirince sevgilisi kendisi gibi ünlü bir oyuncu olan ve ekranların yeni jön adaylarından biri olan Sercan Badur olarak bilinmektedir. Çiftimiz geçtiğimiz günlerde beraberliklerini duyurmuşlardır. Hatta öyle ki magazin muhabirlerinin karşısında geçip beraber mutlu mutlu pozlar verdiklerini dahi söyleyebiliriz. Kısacası bu beraberlikte mutlu giden bir çok aşk gibi evliliğe doğru ilerliyor diyebiliriz. Gelecek zaman bizlere neler göstecek bilinmez ancak Seren Şirince ve sevgilisi Sercan Badur şu an oldukça mutlu ve birbirlerine adeta deliler gibi aşıklar. Bizlerde kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise bol bol başarılar dileriz.

Benzer Sevgililer
6 Yorum Yazılmış
  1. Seren şirince seni o kadar çok seviyorum ki. Keşke sevgili olsan Berk Atan’la . seni burdan çok öpüyorum

  2. Ben seren şirinceyi çok sevdim onun dizisine hayranım ona ve sevgilisine mutluluklar diliyorum inşallah hep mutlu olurlar mutluluklar

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın