özlem yılmaz sevgilisi

Kara Ekmek dizisinin başrol oyuncusu olan güzeller güzeli Asiye’nin yani gerçek ismi ile Özlem Yılmaz’ın sevgilisi kim ? ve sevgilisi var mı ? tarzındaki sorular yanıt bulmak için uzunca bir süre beklemiş olsa da buna değdi diyebiliriz.Çünkü yakın zaman da sevgilisini bizlere açıklamış bulunmaktadır. Şu an için oldukça mutlu bir ilişki yaşamakta ve bir hayli mutludur. Bundan dolayı Özlem Yılmaz eski sevgilisi konularına değinmeden onun yeni sevgilisini sizlere açıklayalım. Çünkü bu ismi duyduğunuz da oldukça şaşıracağınızı düşünüyoruz. Bakalım Özlem Yılmaz kiminle çıkıyor ? erkek arkadaşının adı ne ? evli mi ? ve eşinin adı ne ? sorulanın hepsi nasıl yanıt buluyormuş öğrenelim.

Öncelikle güzel oyuncunun aşk hayatı için bir hayli sakindir diyebiliriz. Çünkü onun hayatına bu zamana kadar oldukça az isim girmiştir. Şu andaki sevgilisi ile de dünya evine gireceği düşünülmektedir. Özlem Yılmaz son yeni sevgilisi Berksan olarak bilinmektedir. Yakın zaman da ilişkileri başlamıştır. Herkesin de bildiği gibi sevilen oyuncunun başından daha önce bir evlilik geçmişti. Bu evliliğin ardından aşk hayatına uzunca bir süre ara vermiştir. Fakat daha sonra kalbinin sahibi Berksan’ı bulmuştur. Özlem Yılmaz’ın eski eşi Ahmet Ayar’dır. Ünlü çiftin evliliğinin ne sebeple bittiği hala bilinmemektedir. Bu konu da bir çok açıklama yapılmıştır. Ama yeni sevgilisi ile görüntülenmesinin ardından pek fazla ilgi çekmemiştir. Özlem Yılmaz ve sevgilisi Berksan ile mutluluklar ve kariyerlerin de ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
2 Yorum Yazılmış
  1. Mutluyum özlemin adına ama ben Usan Çakırlar çıkarlardı diye düşünüyordum. çok mutlu olurdum kara ekmek final yaptı çok üzüldüm

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın