özgün karaman sevgilisi

Baba Candır Emrecan yani Özgün Karaman sevgilisi kim, sevgilisi var mı ve evli mi şeklindeki sorular uzun süreden beri kendisi hakkında sorulan ve cevap alınamayan sorulardn olmuştur. Özellikle son zamanlar da kendisinin rol aldığı dizide aynı setten bir bayan ile adı aşk dedikodularına karışmıştır. Bu nedenle yakışıklı aktörümüzün fanları sürekli olarak Özgün Karaman ve Melis Tüzüngüç sevgili mi şeklindeki soruları yöneltmektedirler. Bu sorulara net bir dille yanıt verecek olursak hemen belirtmek isteriz ki çiftimizin arasında ne yazık ki herhangi bir aşk söz konusu değildir. Böyle bir durum söz konusu olursa elbette sizleri tam da bu sayfadan tekrar bilgilendireceğiz. Baba Candır Emrecan ve Ceylan sevgilisi var mı şeklindeki sorular bu nedenle yersiz gibi durmaktadır. Bunların dışında yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatına şöyle bir genel olarak baktığımızda ise oldukça durgun bir yapıda olduğunu görüyoruz. Kendisinin uzun süreden beri kalbi bomboştur.

Durum bu şekillerde süregelince haliyle herkes Özgün Karaman yeni ve eski sevgilisi mevzularına kafa yormadan edemiyor. Bu konulara kesin bir açıklama getirecek olursak hemen belirtmek isteriz ki kendisinin şu an için ne yazık ki bi sevgilisi bulunmamaktadır. Bir hayli zamandır ilişki durumu gözükmemektedir. Özgün Karaman ve sevgilisi konusundaki gelişmelere sabırsızlık ile beklense de kendisi bu aralar çok yoğun bir iş temposundadır. Bu nedenle iş hayatındaki bu sıkı çalışma onun özel hayatına da yansımıştır diyebiliriz. Umarız kendisini yakın zaman da yeni sevgilisi ile İstanbul gecelerinde görürüz. Şimdilik kendisine bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise bir ömür boyu başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
3 Yorum Yazılmış
  1. Özgunu cok seviyorum hayatinda bawarilar boyle yakiwiklilkla ozgunun kalbi bow kalmamali ayni zamanda melislede cok yakiwiyolar canlarim benim sizi cok seviyorum

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın