özge özpirinçci sevgilisi

Kavak Yelleri ve Cesaretin Var mı Aşka gibi dizilerle üne kavuşan güzel oyuncu Özge Özpirinçci’nin sevgilisi kim? tarzındaki sorularını siz hayranları için yanıtlayacağız. Kendisinin aşk hayatı oldukça hareketli gözükmektedir. Herkesin bildiği gibi bir zamanlar Engin Altan Düzyatan ile yaşadığı aşkla gündeme damgasını vurmuştur. Özge Özpirinçci eski sevgilisi Engin Altan Düzyatan ile güzel bir ilişki yaşamış fakat yapılan narkotik operasyonunun ardından aileleri tarafından ayrılmaları istendiği yönünde açıklamalar yapılmıştır. Bir dönem nişanlı kalmışlar fakat evlilik haberleri beklediğimiz sırada ilişkilerine son vermişlerdir.

Özge Özpirinçci 2015 yılı son yeni sevgilisi Burak Yamantürk’tür. Kendisi ile güzel bir birliktelik yaşamaktadırlar. Ekranlarımız önünde yaşadıkları aşka siz hayranları da çoğu zaman şahit olmuşsunuzdur. Şu an Aşk Yeniden dizisi ile ekranlarımızda gördüğümüz Özge Özpirinçci yaşadığı bu güzel birlikteliği saklamamaktadır.Sevgilisi ile sık sık objektiflere el ele pozlar vermektedirler. Tatar Ramazan filminde beraber rol almışlardır. Burada tanışan çifte evlilik yolunda ilerleyen ilişkilerinde kendisine mutluluklar ve aynı zamanda kariyerinde başarılar dileriz.

Benzer Sevgililer
3 Yorum Yazılmış
  1. BUĞRA GÜLSOY İLE BİRBİRLİNE AŞIRI DERECEDE YAKIŞTIRMIŞTIM. AMA ONUN SEVGİLİLSİ BAŞKASIYMIŞ . BENCE BUĞRA GÜLSOYLA BİRİKTE OLMALILAR…………………..

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın