öykü serter sevgilisi kemal doğulu

İşte Benim Stilim yarışmacısının güzeller güzeli sunucusu Öykü Serter sevgilisi kimdir ve sevgilisi var mı konuları şu sıralar oldukça çok muallakta olan bir konudur. Bir çok programda da sunuculuk yaparak ekranlarımız karşısına geçmiş olan sempatik güzelin aşk hayatı son dönemlerde sık sık magazin gündeminin konusu olmaktadır. Öykü Serter’in eski sevgilisi Kargo grubunun solisti Koray Candemir’dir. Çift 6 sene aşk dolu günler geçirmişlerdir. Kendisi ile güzel bir birliktelik yaşamışlar fakat anlaşamadıkları için yollarını ayırmışlardır. Bu ilişkinin ardından Senkron Tv’nin sahibi olan Levent Altınay ile bir aşk yaşamıştır. Bu ilişkisi de ne yazık ki son bulmuştur. Uzun bir ara aşk hayatına ara veren Öykü Serter’in yeni sevgilisini sizlere açıklıyoruz.

Öykü Serter 2015 yılı son yeni sevgilisi Kemal Doğulu‘dur. Çift İşte Benim Stilim yarışmasında beraber görev almaktadırlar. Jüri üyesi olan sevgilisi ile mutlu mutlu pozlar veren güzel sunucu oldukça aşık gözükmektedir. Gece hayatında da sık sık görüntülenen ikilinin birbirlerini çok sevdikleri her hallerinden bellidir. Yaşadıkları aşkı inkar etseler de sosyal medya da paylaştıkları fotoğraflar ve fotoğraf yazıları ile aşklarını belli etmektedirler. Çiftimizin birbirlerini çok yakıştıklarını düşünüyoruz. Bu haber Öykü Serter sevenlerini üzecek olsa da birbirlerine bu denli aşık olan ikiliye mutluluklar dilemenizi tavsiye ediyoruz. Ve bizler sizlerin adına da onlara mutluluklar diliyoruz ve kariyerlerinde ise başarılar.

Benzer Sevgililer
2 Yorum Yazılmış
  1. Siziii çokkkkkk seviyorum evlenseler keske ne olursa olsunlar canlarım starlarım birtanelerimmmm ask onlarrrr ben hayatımda bu kadar güzel cift görmedim göremem size hayatımı adadımmm öykü serterii çokkkkk canımdan çok seviyorum kemal doğuluyuda öyle iyiki varlar ruh kelebeklerimmmm ?????

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın