nazlı çelik sevgilisi

Nazlı Çelik sevgilisi kimdir, kiminle birlikte ve evli mi gibi sorular uzun süredir genç haber spikerinin hayranlarının ilgisini çeken konulardan olmuştur. Bu konuda söyleyecek bir çok bilgi mevcuttur. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki kendisinin sevgili durumları bir çok haber spikerine nazaran dahah heyecan ve deli dolu ilermektedir. Durum böyle olunca kendisinin aşk hayatı hakkındaki bilgilerde epey fazla olmuştur. Bu nedenle Nazlı Çelik eşi kim, kimi seviyor, kiminle çıkıyor gibi konulardan tutunda Nazlı Çelik sevgilisi kim, şu anda hayatında biri var mı ve erkek arkadaşının ismi nedir gibi konulara kadar kendisinin aşk ve ilişki durumuna bir açıklık getirelim. Öncelikle güzel spikerin eski döem aşklarınıa şöyle bir baktığımız zamanlarda daha önce başından bir evlilik geçtiğini görüyoruz. Nazlı Çelik eski eşi olarak bilinen isimse hiç şüphesiz ki Serdar Bilgili’dir. Genç ve çekici haber sunucusu eşi ile muhteşem bir düğün töreni ile evlenmiştir. Ancak daha sonra aralarında çıkan bir sıkıntı nedeniyle yollarına ayrı ayrı devam etme kararı almışlardır. Bu kararı ardından ise seksi güzel bir dönem aşk hayatına ara vermiştir. Bu aranın ardından ise kalbini çalan ünlü bir beyefendi ile birlikte mi ya da değil mi konuları magazin gündeminde tartışılır duruma gelmiştir. Bu nedenle hemen sizlere kendisinin aşk durumu hakkında geçmiş dönemlerden bu yana bir çok bilgi iletelim.

Nazlı Çelik ve Ozan Güven Sevgili Mi ?

Nazlı Çelik ve Ozan Güven sevgili mi ve aşk mı yaşıyor tarzındaki sorular son zamanlarda magazin gündeminin en çok konuşulan konularından birisi olmuştur. Bu konudaki merakların her geçen gün artması nedeniyle kendisinin Ozan Güven ile olan ilişkisi hakkında sizlere en güncel bilgileri ileteceğiz. Öncelikle ikilinin arasında herhangi bir şekilde aşk söz konusu değildir. Bir dönem verdikleri samimi pozlar ile gündeme gelseler de muhabirlerin sorularında oldukça açık yüreklilikler sevgili olmadıklarını belirtmişlerdir. İkilinin arkadaş olduğu yönündeki iddialar oldukça kuvvetlidir. Ancak Nazlı Çelik ve Ozan Güven aşkı ilerleyen süreç içerisinde bir patlak verir mi ya da doğru mudur bilinmemektedir. Hatta öyle ki genç spikerin yakın zamanda başka bir isim ile gündeme geldiğini görmekteyiz.

Nazlı Çelik Yeni Sevgilisi Kim ?

Nazlı Çelik yeni sevgilisi konusundaki haberler son zamanlarda bir hayli muamma olmaya başlamıştır. Kendisi bir Ozan Güven ile Bir de ünlü iş adamı Murat Özyeğin ile adının aşk dedikodularına karışmış olmasından bihaber olsa gerek ki hiç bir şekilde yorumda bulunmuyor. Ancak kendisinin Murat Özyeğin ile bir aşk yaşadığı kesinleşmiş bir durumdur. İkili bir dönem birbirlerine deliler gibi aşık olmuştur. Fakay daha sonra yollarına ayrı ayro deva etme kararı almışlardır. Şimdilerde ise tek tabanca takıldığını söyleyebiliriz. Kendisine bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın