murat dalkılıç ve merve boluğur tatilde yakalandı

MURAT DALKILIÇ VE MERVE BOLUĞUR’UN BARIŞTIĞI YÖNÜNDEKİ İDDİALAR KUVVETLENDİ
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur yılbaşında ihanet iddiaları sebebiyle yollarını ayırmıştı.
Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç aşkı bir zamanlar gündeme bomba gibi düşmüştür. Çift yaşadığı ilişki ile bizleri kendilerine hayran bırakmışlardır. Son zamanlarda ise Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç ayrıldı mı ? haberleri gündemde sık sık dolaşmaktadır. Hemen cevaplayalım. Çift ilişkilerine yılbaşında son vermiştir. Ve artık birlikte olmadıklarını bizlere duyurmuşlardır. Pekala Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç neden ayrıldı ? bu sorunun yanıtı ise ihanettir. Çift iddia edilen bir ihanet nedeniyle yollarını ayırmıştır.

Sosyal medya da fotoğraf paylaştılar. Beraber tatil yaptıkları yönündeki iddialar çiftin barıştığı yönündeki haberleri kuvvetlendirdi

Son haber ise bu ayrılığın tekrar bir barışmaya dönüştüğü yönündedir. Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur dün öğlen saatlerinde sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflar ile olay yarattılar. Bu durum Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç barıştı mı? sorularını gündeme taşımıştır. Henüz net bir cevabı olmayan bu soruyu ise şu şekilde yanıtlayalım. İlk olarak yakışıklı şarkıcı Murat Dalkılıç, teknede yakın arkadaşı olan Burak Yamantürk ile bir video paylaşıp beraber dalmaya gideceklerini belirtmişlerdir. Öğlen saatlerinde doğru gelindiğin de ise güzel oyuncu Merve Boluğur, teknede kitap okurken bir fotoğraf yayınlamıştır. Bu video ve fotoğraf ise Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un beraber olduklarının öne sürülmesine sebep olmuştur. Eski sevgililerin beraber tatil yaptıkları yönündeki iddiaların ortaya atılmasına sebep olmuştur. Bir süredir barıştıkları konuşulan çiftin aşklarının ne yöne doğru ilerlediği hakkında net bir bilgi yoktur.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın