murat boz sevgilisi

 

Yakışıklı sanatçı Murat Boz sevgilisi kimdir, kiminle birlikte ve kimi seviyor soruları sizlerinde bildiği gibi geçmiş yıllarda işi ile oldukça ön plana çıkmış olan Eliz Sakuçoğlu olarak biliniyordu. öyle ki onlar bir zamanlar büyük bir aşk yaşamışlar ve bu aşk ile isimlerinden bir hayli sıkça söz ettirmişlerdir. Hemen karizmatik aktör ve şarkıcının aşk hayatı hakkında sizlere daha net bilgiler aktaracak olursak belirtmek isteriz ki kendisi şu anda kalbini, kendi gibi ünlü bir oyuncu olan bir isime kaptırmıştır desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bu nedenle kendisinin aşk hayatı hakkında yeterince bilgiye sahip olmayan hayranları sürekli olarak Murat Boz eski sevgilisi kim, yeni sevgilisi kim, sevgilisi var mı ve kiminle birlikte gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamamaktadırlar. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki onun şu anda aşk yaşadığı bayan Türkiye’de oldukça çok seviliyor ve güzelliği ile adeta baş döndürüyor. O halde gelin hep birlikte karizmatik oyuncumuzun aşk hayatı hakkında daha güncel bilgileri siz değerli ziyaretçilerimize aktaralım. Bakalım Murat Boz kiminle çıkıyor, kimi seviyor ve kız arkadaşının ismi ne ? İşte tüm ayrıntılar…

Murat Boz Yeni Sevgilisi Aslı Enver ile Büyük Aşk Yaşıyor !

murat boz ve sevgilisi

murat boz ve sevgilisi

O Ses Türkiye yarışmasının muzip jüri üyesi olan yakışıklı sanatçı Murat Boz yeni sevgilisi kim ? sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Öyle ki kendisinin aşk hayatı son zamanların en çok konuşulan ve en çok tartışılan konularından biri olarak bilinmektedir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Murat Boz yeni sevgilisi ünlü ve güzel oyuncu Aslı Enver olarak bilinmektedir. İkiliyi yakından takip edenlerde oldukça iyi bilirler ki kendileri bundan tam  3 4 ay önce ortak bir senaryoda buluşmuşlar ve birbirlerini burada görüp aşık olmuşlardır. Bu aşk kısa zamanda alevlenmiş ve ikili sosyal medya hesaplarından bir çok kişiyi takibi bırakmış ve sadece birbirlerini takip etmeye başlamışlardır. Bu olay gündemde adeta bomba etkisi yarattı desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Peki Murat Boz eski sevgilisi olan Eliz Sakuçoğlu ile neden ayrıldı dersiniz ? Merak edenler için sizlere tüm detayları şimdi aktarıyoruz.

Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu Neden Ayrıldı ?

murat eski sevgilisi eliz sakuçoğlu

murat eski sevgilisi eliz sakuçoğlu

Gündemin en çok tartışılan ve konuşulan konularından biri de şüphesiz ki “Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu neden ayrıldı ?” şeklindeki soru kalıplarıdır. Hemen bu konuda sizlere en önemli ve en güncel bilgileri aktaracak olursak belirtmek isteriz ki yakışıklı sanatçımız ve eski sevgilisi olan, aynı zamanda da kendisinin menajerliğini yapan Eliz Sakuçoğlu  arasında uzun süredir bazı problemler yaşanıyordu. Yaşanan bu problemleri aşamayan ve bu nedenle de beraberlikleri sarsılan çiftimiz ne yazık ki yollarını ayırma kararı almışlar ve tamamen beraberliklerini bitirmişlerdir. Bu kadar çiftimizin hayranlarını oldukça çok üzmüş olsa da onlar vermiş oldukları bu karardan bir hayli memnun gibi görünmektedir. Ancak bilinmesinde yarar vardır ki bir dönem Eliz Sakuçoğlu eski sevgilisi Murat Boz’a dön haykırışında bulunmuştu. Şimdilerde ise yeni sevgilisi ile gündemden düşmek bilmiyor diyebiliriz. Çiftimize yeni aşkları ile mutluluklar diliyoruz.

O Ses Türkiye Murat Boz ve Hadise Gerçek Hayatta Sevgili mi ?

murat boz ve hadise sevgili mi

murat boz ve hadise sevgili mi

O Ses Türkiye isimli programdaki yakınlıkları ile bilinen Murat Boz ve Hadise uzun süredir hayranları tarafından sevgili olarak biliniyorlardı. Bu nedenle bir hayli sıkça O Ses Türkiye Murat Boz ve Hadise gerçek hayatta sevgili mi ? soruları yöneltilmektedir. Ancak bilinmesinde yarar vardır ki çiftimizin arasında herhangi bir şekilde aşk söz konusu değildir. Onlar sadece çok ama çok yakın arkadaştırlar. Birbirlerini ne kadar çok sevdikleri ile gündemin en bilinen konularından biridir. Çiftimizin aşk hayatlarına genel olarak baktığımız zaman kendilerinin tamamen farklı isimler ile sevgili olduklarını görmek mümkündür. Bu nedenle bir kez daha üstüne basa basa belirtmekte yarar görüyoruz ki Murat Boz ve Hadise arasında herhangi bir şekilde aşk söz konusu değildir. Onlar sadece arkadaştırlar. Murat Boz’un sevgilisi Aslı Enver olarak bilinmektedir. Öyle ki onlar çok mutludurlar. Umarız yakın zamanda Murat Boz ve sevgilisi Aslı Enver konularında daha net bilgiler ile tekrar karşınızda oluruz. Çiftimize aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz. İyi günler.

 

 

Benzer Sevgililer
5 Yorum Yazılmış
  1. çok tatlısın murat boz sevgili senem sensilay ile mutluluklar dilerim evlenirsiniz inşallah 🙂

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın