müjde uzman sevgilisi

Hadi İnşallah adlı sinema filmi ile bizlere kendisini sevdiren güzel oyuncu şu sıralar yeni dizisi ile ekranlarımız karşısında bizlerle buluşacak. Fakat onun hakkında şimdiden merak edilen bir çok konu mevcuttur. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Nazlı’nın yani Müjde Uzman’ın sevgilisi kim ? gerçek hayatta sevgilisi var mı ? gibi sorular bunlardan sadece bir kaçıdır. Onun aşk hayatı bir hayli hareket doludur diyebiliriz. Bir dönem adı aynı filmde sevgilisini canlandırdığı Murat Boz ile anılmıştır. Ne yazık ki bu bilgi doğru değildir. İkili sadece set arkadaşıdır. Müjde Uzman’ın eski sevgilisi değildir ve hiç bir zaman da olmamıştır.

Peki Müjde Uzman şu an kiminle birlikte ? kiminle çıkıyor ? ve evli mi ? gibi sorular nasıl yanıt buluyor hemen açıklayalım. Güzel oyuncunun aşk hayatında biri elbette vardır ve oldukça mutlu bir beraberlik sürdürmektedirler. Müjde Uzman son yeni sevgilisi Ali Ozan Akın’dır. İkilinin aşkı uzun süredir devam etmektedir. Objektiflere sık sık görüntülenmeseler de bunu iş hayatının yoğunluğu ile açıklıyoruz. Çünkü buldukları en küçük bir fırsatı bile beraber vakit geçirerek değerlendirmektedirler. Müjde Uzman ve sevgilisi Ali Ozan Akın sevenleri tarafından bir hayli yakıştırılmaktadır. Bizler de onları çok yakıştırıyoruz. Bu nedenle de kendilerine bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerin de ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
1 Yorum Yazılmış
  1. mujde uzman cok guzel bir kiz anck burat bozla cift olmazlar bende sana katiliyorum sevigi mujde uzmanin yeni sevgilisiyle omur boyu mutlu olsun amin

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın