merve aydın sevgilisi

Survivor Merve Aydın’ın sevgilisi ve Gökhan Keser ile Merve Aydın Sevgili mi gibi sorular güzel yarışmacının yarışmadaki hırsına hayran kalan sevenleri tarafından merak edilmektedir.12 Haziran 2015 tarihinde Rusya’da olimpiyat seçmeleri yarışmasında 2:00.23’lük derece ile 800 metre Türkiye rekorunun sahibi olan başarılı sporcunun bir elinde bin bir marifet bulunmaktadır. Ve yarışmadaki başarılı performansı ile de finale doğru ilerleyen yarışmacının aşk hayatı hakkında sizler bilgilendirelim. Merve Aydın’ın eski sevgilisi ünlü camiasından bir isim olarak bilinmektedir. Daha doğrusu bu zamana kadar o şekilde anılmıştır. Gökhan Keser ve Merve Aydın’ı aylardır sevgili olarak düşündük . Fakat aralarında bir ilişki yoktur.

Merve Aydın 2015 yılı son yeni sevgilisi yoktur. Güzel yarışmacı ada hayatına konsantre olmuş durumdadır ve ada yaşamında bir çok zorluğun üstesinden gelmek için uğraşmaktadır. Zaman zaman bu durum onun sinirlerini bozsa da ada da ki performansının çok çok iyi olduğunu hepimiz biliyoruz. Merve Aydın ve yeni sevgilisi haberlerini sabırsızlık ile bekliyoruz. Fakat Survivor yarışmasının bitmesini bekleyecek gibiyiz. Son zamanlarda Survivor Anıl ile Merve Aydın aşk mı yaşıyor iddiaları gündeme gelmeye başlamıştır. Böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Onlar çok yakın iki arkadaştır. Aynı şekilde Survivor’da Ahmet Dursun ile Merve Aydın arasında aşk mı yaşanıyor iddiası da yalandır. İki yarışmacı arasında bir aşk mevzusu yoktur. Bu nedenle de bu haberinde yalan olduğunu sizlere belirtmek isteriz.Başarılı yarışmacı Merve Aydın’a aşk hayatında bol bol mutluluklar ve yarışmada da başarılar diliyoruz. Gönlümüz kendisiyle birliktedir.

Benzer Sevgililer
11 Yorum Yazılmış
  1. mervem canim ben senin çok büyük bir hayranınım her zaman arkandayım böyle devam. Sevgilinde çok yakışıklı,çok yakışıyorsunuz.

  2. Merve bn seni coook seviyomm sn bnm herseyimsin, sevgilin ile de çok yakışıyorsun kesinlikle, çok güzelsin

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın