mert kılıç sevgilisi

Mert Kılıç sevgilisi kim, kiminle birlikte ve sevgilisi var mı konusu uzun süredir muammadır. Bundan dolayı da onun aşk hayatını merak eden hayranları bir hayli meraklanmış durumdadır. Öncelikle belirtmek isteriz ki yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatı şu an gayet iyi gidiyor. Hatta öyle ki uzun süredir çok sevdiği sevgilisi ile magazin gündeminden düşmek bilmiyor. Mert Kılıç kiminle çıkıyor ve kız arkadaşının adı nedir ? tarzındaki sorulara cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen bu konu da edindiğimiz önemli bilgileri siz sevenlerine aktaralım. Mert Kılıç eski sevgilisi konusunda magazin gündeminde bir bilgi yer almasa da son sevgilisi hakkında bir çok bilgi mevcuttur.

Mert Kılıç yeni sevgilisi daha doğrusu eşi, karısı Aslıhan Güner olarak bilinmektedir. Çiftimiz uzun süre önce sade bir tören ile hayatlarını birleştirmişler ve bir ömür boyu beraber yaşlanmak adına birbirlerine söz vermişlerdir. Ünlü çiftimizin birbirine olan sevgisi ise bu evlilikten sonra her geçen gün daha çok artmıştır. Mert Kılıç ve eşi uzun yıllar boyunca beraberliklerini sürdürmelerinin tek formülünün ise karşılıklı sevgi, saygı ve anlayış olduğunu belirtmiştir. Bu nedenle de ünlü çiftimiz neredeyse her boş vakitlerin de soluğu birbirlerinin yanında almaktadırlar. Yakın zaman da kendilerinde bir de bebek haberi duyacağımız umut ediyoruz. İkiliye bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerin de ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
1 Yorum Yazılmış
  1. selam Mert Kılıç’ın sevgilisi çok hoş bir bayan gerçekten biz azerbaycandan Aysu ve aytac sizi seviyoruz sizi izliyoruz cok yakisiyorsunuz

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın