Hem güzelliği hem de oyunculuk alanındaki başarısı ile çok konuşulan Meltem Cumbul sevgilisi kimdir, kiminle birlikte, evli mi ve eşi kim gibi soruların yanı sıra kendisini çok seven aynı zamanda da büyük bir kısmının erkek fan grubundan oluştuğu bir kitle sürekli olarak Meltem Cumbul sevgilisi var mı, kiminle, ne zaman evlendi ve kimi seviyor gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamamaktadırlar.  Güzeller güzeli aktörümüzün aşk hayatına şöyle bir baktığımız zaman görüyoruz ki kendisinin sevgili durumları son derece renklidir. Öyle ki Meltem Cumbul bu zaman kadar 2 evlilik yapmış, ancak ne yazık ki evlilikleri boşanma ile sonuçlanmıştır. Bu nedenle kendisinin sevgili durumları da son derece ilgi çekici bir hal almıştır desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. O halde bu konuda sizleri bilgilendirelim. Meltem Cumbul eski ve ilk sevgilisi Çağlayan Tuğal olarak bilinmektedir. Çiftimiz 2003 yılında dünya evine girmişler ve tam 1 sene boyunca evliliklerini mutlu bir şekilde devam ettirmişlerdir. Ancak 2004 yılında aralarında çıkan bazı problemler nedeniyle daha sonra yollarını ayırma kararı alarak boşanmışlardır. Meltem Cumbul ikinci eşi ise Alican Özbaş olarak bilinmektedir. İkili bir dönemler gündeme damgasını vuran deli dolu bir aşk yaşamışlardır. 2014 yılında nikah masasına oturan Meltem Cumbul ve sevgilisi Alican Özbaş, aralarındaki aşkın zamanla bitmiş olması nedeniyle 2013 yılında ayrılmışlardır. Şimdilerde ise ünlü aktörümüz aşk hayatında farklı bir isim ile devam etmektedir. Merak edenler için işte detaylar…

Meltem Cumbul ve Kıvanç Tatlıtuğ Neden Ayrıldı ?

Gündemin en çok konuşulan konularından biri de şüphesiz ki Meltem Cumbul ve Kıvanç Tatlıtuğ’un bir dönem aşk yaşamış olmasıdır. Hemen bu konuyu tüm detayları ile ele alacak olursak belirtmek isteriz ki magazin gündeminde ikili hakkında çıkan haberler doğrudur. Kendileri bir dönem aşk yaşamışlar, ancak daha sonra beraberliklerini yürütemeyecekleri yönünde bir kanıya vararak yollarını ayırmışlardır. Kendilerini vermiş olduğu bu karar eminiz ki onları çok yakıştıran hayranlarını bir hayli üzmüştür. Ancak bilinmesinde fayda vardır ki güzeller güzeli oyuncumuzun kalbi şu anda bir başka isim için atmaktadır. Aynı zamanda yakışıklı aktör Kıvanç Tatlıtuğ’da yakın zamanda hayatının kadını olarak nitelendirdiği Başak Dizer ile dünya evine girmiş ve oldukça mutlu bir aşk yuvasına sahip olmuştur.

Meltem Cumbul Yeni Sevgilisi Kimdir ?

Aşk hayatı ile adından oldukça sık olarak söz ettiren Meltem Cumbul yeni sevgilisi kim sorusu da her geçen gün daha çok popülerleşmektedir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki şu anda sizlere aktaracağımız bilgiler karşısında eminiz ki birazcık üzüleceksiniz. Çünkü Meltem Cumbul’un çok sevdiği bir sevgilisi vardır. Magazin gündeminden elde ettiğimiz bilgilere göre güzeller güzeli oyuncumuz aşk hayatını son derece gizli yaşama taraftarı. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki o son derece olgun bir hanımefendidir. Bu nedenle sevgili durumlarından ziyade daha çok iş hayatı ve kariyeri ile gündeme gelmekten mutluluk duyuyor. Eminiz ki ilerleyen zamanlarda kendisi sevgilisi ile olan mutluluğunu sevenleri ile paylaşacaktır. Meltem Cumbul’un sevgilisi konularından herhangi bir değişme ve gelişme söz konusu olursa sizleri bu sayfa üzerinden bilgilendireceğimizi lütfen unutmayınız. Başarılı oyuncumuza aşk hayatında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz. İyi günler.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın