melisa aslı pamuk sevgilisi

Melisa Aslı Pamuk sevgilisi kim ve sevgilisi var mı sorusuna Kara Sevda Asu sevgilisi olarak verilecek yanıt son zamanlar da onun hayranlarını bir hayli meraklandırmış durumdadır. Çünkü magazin gündeminde yer alan bir çok bilgi Melisa Aslı Pamuk kimle çıkıyor, erkek arkadaşının,sevgilisinin adı ne, kimle birlikte ve evli mi, evli ise kiminle evli sorularını gündeme taşımıştır. Bu durumun güzel oyuncunun aşk hayatından kaynaklandığı düşünülmektedir. Çünkü kendisi çapkın güzellerdendi bir zamanlar diyebiliriz. Fakat bu sıralar kalbi yalnızca bir kişi için çarpmaktadır. Bu nedenle de Melisa Aslı Pamuk eski sevgilisi haberlerini bir kenara koyup onun güncel aşk hayatı hakkında tüm merak edilenleri açıklıyoruz.

Yeni başlayacak olan Düş Bahçesi dizisinde yer alacak olan tescilli güzel Melisa Aslı Pamuk son yeni sevgilisi yani şimdiki gerçek hayattaki sevgilisi Yer Gök Aşk dizisinin karizmatik oyuncularından biri olan Tolga Sala olarak bilinmektedir. Çiftimizin beraberliği oldukça tazedir. Bu nedenle de neredeyse tüm vakitlerini çeşitli aktiviteler de yer alarak geçirmektedirler. Melisa Aslı Pamuk ve sevgilisi Tolga Sala’nın ilişkisi şu an için mükemmel bir boyutta ilerliyor desek oldukça doğru bir tabir olacaktır. Çünkü çifte kumrularımız sosyal medya da yer alan samimi pozları ile adeta bu durumu kanıtlamış bulunmaktadırlar. Ünlü çiftimize bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerin de ise bol bol başarılar dileriz.

Benzer Sevgililer
2 Yorum Yazılmış
  1. Melisa Aslı Pamuk sevgilisi uzun süredir merak ediliyor, keşke kendisi de bu konuda bir açıklama yapsa ve biz hayranlarını mutlu etse 😀

  2. Seni çok seviyorum melisa sen murat boz a çok yakışıyorsun aşkımmm❤❤❤❤💋💋💋😍😍😍❣❣❣

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın