melih selçuk sevgilisi

Pis Yedili dizisi ile hayranları ile buluşan ve Adını Feriha Koydum dizisi ile gönüllerimizde taht kurmuş olan Melih Selçuk sevgilisi kim herhalde merak etmeyen hayranı yoktur. Ama ne yazık ki bu durum her zaman muamma da kalan bir konu olmuştur ve çoğu zaman net bir yanıt kazanamamıştır. Bizler de bu konuda elimizden geldiği kadar sizlere bilgiler verelim. Melih Selçuk eski sevgilisi hakkında net bir bilgi yoktur. Fakat son dönemlerde magazin gündeminde Melih Selçuk evli mi ? Melih Selçuk eşi kim ? gibi sorular yer almaya başlamıştır. Bu sorulara hemen net bir şekilde yanıt verelim. Yakışıklı oyuncu evli değildir.

Melih Selçuk 2015 yılı son yeni sevgilisi ne yazık ki yoktur. Genç ve bir o kadar da sempatik olan yakışıklı oyuncunun kalbi şu an için boştur. Henüz kalbini fethedecek bir prenses bulamamıştır. Aslen Mardin’li olan Melih Selçuk sevgilisi olduğunda ilk olarak bizlerden duyacağınıza emin olabilirsiniz. Fakat o da şimdilik bir çok ünlünün yaptığı gibi kariyerine yönelmiş durumdadır. Daha başında olduğu kariyerinde hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir ve kendisi oldukça çok sevilmektedir. Şu an için bir dizide rol almamaktadır. Bu nedenle kendisini özlediğimizi ve kısa zaman da tekrar ekranlarda görmek istediğimizi ayrıca belirtmek isteriz. Kendisine bol bol mutluluklar, aşk hayatında şans ve kariyerinde başarılar dileriz.

Benzer Sevgililer
3 Yorum Yazılmış
  1. Bən Melih Selçuku çoook seviyorum. Bən sizin kadar yakışıklı birini görmedim. Onun sevgilisi olucak kız çoook şanslı.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın