mehmet kurtuluş sevgilisi

Kösem Sultan Derviş Mustafa’nın yani Mehmet Kurtuluş’un Sevgilisi kim ve sevgilisi var mı gibi soruların yanında bazı hayranları onun hakkında Mehmet Kurtuluş kiminle çıkıyor,sevgilisinin, kız arkadaşının adı ne ve eşi kim gibi soruların yanıtlarını aramaktadırlar. Bu konu da kendilerine aktaracağımız önemli bilgiler mevcuttur. Fakat önce kendisinin evli olmadığını belirtmek isteriz. Yakın zaman da böyle bir durumun söz konusu olacağı düşünülmektedir. Yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatı bir hayli hareketlidir diyebiliriz. Çünkü sevgilisi de onun kadar neşeli ve hareketli bir bayandır. Bu nedenle Mehmet Kurtuluş eski sevgilisi konusunu hiç açmadan kendisinin gönlünü çalan prensesin kim olduğunu siz hayranlarına aktaralım.

Mehmet Kurtuluş’un son yeni sevgilisi yani şimdiki gerçek hayattaki sevgilisi bir çok dizisinde bizi kahkahalara boğan ve Türkiye’nin en sevimli kadınlarından biri olarak tanıdığımız Meltem Cumbul’dur. İkili oldukça uzun süredir beraberliklerini sürdürmektedirler. İlişkileri her ne kadar mükemmel bir şekilde ilerlese de son zamanlar da magazin haberlerinde Mehmet Kurtuluş ve sevgilisi Meltem Cumbul ayrıldı yönünde haberler yer almıştır. Bu haberlerin aslı yoktur. Çünkü kendileri hala aşklarını adeta dolu dizgin bir şekilde yaşamaktadırlar. Bir hayli mutlu olduklarını söyleyebiliriz. Kendilerinin işlerinin yoğun olması sebebi ile bu sıralar pek fazla görüntülenmemektedirler. Ünlü çiftimize bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerin de ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
1 Yorum Yazılmış
  1. Bu eski haber mehmet kurtuluş 2007 yılında evlendi desiree nosbuch ile ve iki çocuğu var. Meltem cumbull eski sevgilisi çok eski

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın