leyla lydia tuğutlu sevgilisi

Tatlı İntikam Pelin sevgilisi kim yani ,Leyla Lydia Tuğutlu sevgilisi kim ve Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç gerçek hayatta sevgili mi soruları oldukça popülerdir. 1989 Berlin doğumlu tescilli güzel 2008 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci olmasının ardından Engin Günaydın’ın İçimdeki Ses adlı sinema filmiyle ekranlarımıza merhaba demiştir. Babası Türk, annesi bir Alman olan genç model ve oyucunun aşk hayatı ve sevgili durumlarını merak edenler için araştırma görevini üstlendik. Leyla Lydia Tuğutlu’ nun eski sevgilisi herkesinde tahmin ettiği üzere Özcan Deniz’dir. Zira bu haber bir ara magazin gündemine bomba düşmüş, herkeste şok etkisi yaratmıştır. Fahriye Evcen ile birlikteliğini noktalayan Özcan Deniz teselliyi Leyla Lydai Tuğutlu’nun aşkında bulmuştur. Fakat çift ilişkilerini sürdürememiş ve ayrılmışlardır.

Son zamanlarda adı Engin Günaydın ile aşk dedikodularına karışsa da, şu an için Leyla Lydia Tuğutlu 2015 yılı yeni sevgilisi yoktur. Kendisi Es Es dizi ile üne kavuşmuş, şu an da Karadayı dizisinde Songül karakterine hayat vererek aşk hayatını bir kenara bırakıp kariyerinde hızlı adımlarda yükselme hedefinde gibi gözükmektedir. Kendisinin kariyerinde oldukça başarılı olduğunu görüyoruz. Aşk hayatında ise kariyeri kadar canlılık yoktur. Leyla Lydia Tuğutlu’nun yeni sevgilisi olduğunda bilgilerimiz güncelleyip tekrar sizlerle paylaşacağız. Güzelliği ile herkesi büyüleyen ve bir çok genci kendisine aşık etmiş olan güzel mankenin hayranlarını sevindirecektir bu haber. Kendisine kariyerinde başarılar , aşk hayatında ise şans diliyoruz.

Benzer Sevgililer
19 Yorum Yazılmış
  1. Leyla Lydia Tuğutlu seni her yönünle tebrik ediyorum. Akıllısın başarılısın tatlısın güzelsin.
    Bütün dizilerini seyrediyorum. Ve başarılı bir oyuncusun. Özellikle Tatlı İntikam da harika oynuyorsun. Umarım hayatının aşkını bulup mutlu bir yuva kurarsın.
    Pelin seni seviyorum

  2. sinanla pelin birbirne çok yakışan güzel bir çift bence gerçek hayatta sinan kız arkadası yoksa ciddi düsündügü peline teklif etmesini isterdim.hem dizide birbirine yakışan tek çift

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın