leighton meester sevgilisi

Leighton Meester sevgilisi kim, kiminle çıkıyor, eşi kim, yeni sevgilisi kim ve sevgilisinin adı ne soruları Adam Brody şeklinde yanıt bulmaktadır. Dünyanın en çok beğenilen ve özenilen kadınlarından birisi olan güzel oyuncumuzun aşk hayatı elbette bunlarla sınırlı değildir. Kendisinin geçmiş zamanlardan bir sürü ilişkisine şahit olmuşluğunuz vardır. Özellikle de Aaron Himelstein ile yaşadığı aşk gündemde çalkantıları da beraberinde getirmiştir. Peki Leighton Meester evli mi , eşi kim ve kiminle beraber soruları nasıl yanıt bulmaktadır ? Hemen en önemli bilgileri tüm açıklığı ile sizlere sunalım istiyoruz. Öncelikle Leighton Meester evli bir bayandır. Adam Brody ile 2014 yılında dünya evine girmiştir ve evlilik tarihlerinden bu yana oldukça mutlu bir şekilde ilişkilerini sürdürmektedirler. Bu beraberliğinin öncesinde ise kendisinin bir çok ünlü isimden oluşan eski sevgilileri olmuştur. Leighton Meester eski sevgililerini merak edenler için bir listemiz bulunmaktadır.

Leighton Meester ikinci sevgilisi Sebastian Stan’dır. Çiftimizin güzel giden bir ilişkisi varken bir anda yollarını ayırma kararı almışlardır. Bunun ardından ise her iki tarafta uzun süren bir süreçte hayatlarına kimseyi sokmamışlardır. Daha sonra ise kendisi Garrett Hedlund ile karşılaşmış ve ona deliler gibi aşık olmuştur. Güzel oyuncumuzun belki de en uzun süren ilişkilerinden biri bu olmuştur. Fakat hala neden ayrıldıkları bilinmemektedir. Çünkü bu güzel beraberliğin tarafları ayrılık haberlerinin duyulmasının ardından birbirleri hakkında sorulan hiç bir soruya hiç bir şekilde yanıt vermemişlerdir. Şimdiler de ise bir dost olarak kaldıklarını söylemek oldukça doğru olacaktır. Leighton Meester ve sevgilisi Adam Brody birbirlerinin ruh ikileri gibidirler. Bu nedenle de a
nadir olarak rastladığımız beraberlikleri en iyi giden çiftlerimizden biri olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Kendilerine mutluluklar ve kariyerlerinde başarılar dileriz.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın