kıvanç tatlıtuğ sevgilisi

Cesur ve Güzel dizisinin Cesur’u yani yakışıklılığı ile bizleri büyüleyen Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisi kimdir, evli mi ve ne zaman evlendi gibi sorular karizmatik aktörümüzün son zamanlarda hızla büyüyen hayran kitlesi tarafından bir hayli merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Onu tanıyan bile herkes de çok iyi bilir ki kendisi 2002 yılında Best Model Of The World yarışmasının birincisi olarak ekranlarımız karşında yer almıştı.  O, 27 Ekim 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. Küçüklüğünden beri oyunculuk alanında ilgileri olmuş ve meslek olarak bu yönde kariyer yapmayı planlamıştır. Şimdilerde ise onu ekranlarımız karşısında son derece başarılı bir şekilde dizilerdeki karakterlerine hayat verirken görüyoruz. Peki bu kadar başarılı bir erkeğin aşk hayatı ve sevgili durumları nasıl gidiyor dersiniz ? Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi aydınlatalım. Kıvanç Tatlıtuğ’un eski sevgililerinden söz ederek konuya giriş yapacak olursak akıllara gelen ilk isim şüphesiz ki Azra Akın’dır. İkili bundan bir hayli uzun zaman önce güzel bir beraberlik yaşamış, anda neticesinde ise aralarındaki bazı sorunlardan dolayı ayrılma kararı almışlardır. Fakat bu ayrılık uzun sürmemiş ve daha sonra yeninden bir araya gelme kararı vererek barışmışlardır. Sonrasında ise yeniden ayrılma kararı alarak beraberliklerini kesin suretle noktalamışlardır.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Aşkı Evlilikle Taçlandı !

Son zamanların en popüler aktörlerinden biri olarak bilinen Kıvanç Tatlıtuğ yeni sevgilisi kim sorusunu verilecek olan yanıtları merak etmeyen hiç kimse yoktur. Çünkü onun için genç kızların sevgilisi desek herhalde çok doğru bir ifade kullanmış olacağız. O halde hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Kıvanç Tatlıtuğ yeni sevgilisi Başar Dizer olarak bilinmektedir. İkili şu anda çok mutlu bir beraberlik yaşamaktadır. Çiftimiz sizlerin de bildiği gibi geçtiğimiz sene mükemmel bir görselliğe sahip olan düğün töreni ile dünya evine girmişlerdir. Onlar, kısa zamanda birbirlerine deliler gibi aşık olmuş ve bu nedenle ayrılamayacaklarını anladıkları için beraberliklerini evlilik ile taçlandırma kararı vermişlerdir. Şu anda ise mükemmel birlikteliklerini yer yerde anlattıklarını söyleyebiliriz. Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başar Dizer’e bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Meltem Cumbul Aşk Yaşadı mı ?

Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Meltem Cumbul aşk yaşadı mı ? sorusuna hemen siz değerli ziyaretçilerimiz için yanıt verelim. Öyle ki bu konu uzun süredir merak edilmektedir. Bu konuda sizleri aydınlatalım. Sizlerin de bildiği gibi karizmatik aktörümüz bir dönem Azra Akın ile olan beraberliğini noklamıştı. Bu süreç içerisinde kendisinin ünlü oyuncu Meltem Cumbul ile aşk yaşadığı dedikoduları uzun süre boyunca magazin gündeminden düşmemiştir. Ancak bu beraberliğin uzun sürmediğini belirtmek isteriz. Sempatik oyuncumuz Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başar Dizer’e mutluluk dolu günler…

Benzer Sevgililer
6 Yorum Yazılmış
  1. saçları süper havalı kıvanç tatlıtuğ bi idol oldu türkiyede sevgilisi başak gerçekten çok şanslı 🙁

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın