keremcem sevgilisi

İki Yalancı dizisi Serkan yani gerçek ismi ile Keremcem sevgilisi var mı, evli mi, kiminle birlikte gibi sorular yakışıklı sanatçımızın her geçen gün artan popülaritesi ile birlikte bir hayli merak edilen konular içerisinde yerini almıştır. Kendisi sizlerin de bildiği gibi bu zamana kadar aşk hayatı ve sevgili durumları ile uzun süre boyunca magazin gündemin nabzını arttırdı. Onun aşk hayatına geçmiş yıllardan bu yana kadar şöyle bir bakalım. Bu yazıyla bilmek istediğiniz ne varsa öğreneceğinizden emin olabilirsiniz. Öncelikle oyuncumuzun eski sevgili haberlerine açıklık kazandıralım. Keremcem eski sevgilisi denildiği zaman akıllara gelen ilk isim Berit Özüka’dır. İkili bir dönem birbirlerine olan aşkları ile çok konuşulmuştu. Fakat mutlu giden beraberlikleri ne yazık ki anlaşmazlıklar nedeniyle son bulmuştur diyebiliriz. Yine gündemden elde edilen bilgiler doğrultusunda söyleyebiliriz ki karizmatik aktörümüz albümündeki Berbat şarkısını eski sevgilisine ithafen yazmıştır. Keremcem ve Berit Özüka ayrılığının ardından yakışıklı oyuncumuz bir süre aşk hayatına ara vermiştir. Daha sonra ise Seda Güven’le büyük bir aşk yaşamaya başlamıştır.

Keremcem ve Seda Güven Neden Ayrıldı ?

Aşk hayatı ile sıkça gündeme gelen Keremcem sizlerin de bildiği gibi en büyük aşklarından birini de Seda Güven ile yaşamıştır. Onların birbirlerine olan sevgisi elbette ki tartışılmaz bir gerçektir. Çünkü kendileri 2014 yılında görkemli bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirmişlerdir. Onların evlilikleri bir kaç yıl boyunca kusursuz bir şekilde ilerlerken yine ne yazık ki bazı olumsuz durumlar söz konusu oldu. İkili anlaşamayacaklarını anladığında ise boşanma kararı aldıklarını belirttiler. Bu haber genç çiftin fan grubunu çok üzdü. Fakat eminiz ki ikilinin ayrı ayrı daha mutlu olduklarını görmek güzel bir haber olacaktır. Bu ayrılığın ardından ise başarılı aktörümüz aynı dizi setinden güzel bir bayan ile yeni bir aşka yelken açtı.

Keremcem’in Yeni Sevgilisi Ezgi Asaroğlu!

Keremcem sizlerin de bildiği gibi bir dönem O Hayat Benim adlı dizide Ateş karakterine can vermekteydi. Hatta yeni sevgilisinin dizide de sevgilisi olduğunu söyleyebiliriz. Eminiz ki vermiş olduğumuz bu haber karizmatik oyuncumuzun geç kızlardan oluşan fan grubunu çok üzmüştür. Ancak çiftimizin çok mutlu olduğunu da söylemeden geçmek istemiyoruz. Keremcem yeni sevgilisi olan Ezgi Asaroğlu’nun çok seviyor. İkili aşklarını gündemden de saklamıyor. Hatta buldukları her fırsatta birbirlerine olan sevgilerini üstüne basa basa söylemekten de geri durmamaktadırlar. Kendilerine aşk hayatların bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın