kenan imirzalıoğlu sevgilisi

Kenan İmirzalıoğlu sevgilisi kim ve sevgilisi var mı soruları hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Kenan İmirzalıoğlu kiminle birlikte, kiminle çıkıyor ve sevgilisinin adı ne diye sorulduğunda ise yakın zamana kadar Zeynep Beşerler yanıtını alıyorduk. Fakat çift 6 yıllık ilişkilerini ne yazık ki kısa zaman önce noktalamışlardır. Kenan İmirzalıoğlu eski Zeynep Beşerler ile beraberliğini anlaşamadıkları için noktalamışlardır.
Bu beraberliğin ardından adı Berrak Tüzünataç ile anılmış fakat ilişkileri hakkında kendilerine yöneltilen hiç bir soruyu yanıtlamadıklarından dolayı aralarındaki bağ, duygusal mu, yoksa arkadaşlık mı konusu her zaman çelişkili olarak kalmıştır.Son zamanlar da magazin gündemin de Kenan İmirzalıoğlu evli mi, kiminle ve ne zaman evlendi şeklinde haberler gündeme gelmiştir. Kendisi evli değildir. Ancak güzeller güzeli bir hanfendi ile aşk yaşamaktadır.

Kenan İmirzalıoğlu yeni sevgilisi ise bir zamanlar Arda Turan’ın kız arkadaşı olan Sinem Kobal’dır.İkili 2015 yaz ayında Bodrum güzel bi yaz tatilinde bir araya gelmiştir. Verdikleri pozlar samimi pozlar ile oldukça mutlu bir beraberlikleri olduğunun sinyalini vermişlerdir.Bu nedenle de yakışıklı oyuncumuz Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal aşk bir hayli uzun sürecek gibi gözükmektedir. Hatta öyle ki Kenan İmirzalıoğlu ve sevgilisi Sinem Kobal çiftinin kısa süre sonra dünya evine gireceği yönündeki haberleri kısa süre sonra duyabileceğimizi ümit ediyoruz. Böyle bir haber olduğunda yine ilk olarak bizlerden duyacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü aşk hayatında çok hızlı olan model Kenan İmirzalıoğlu sevgilisi Sinem Kobal’da durulmuş gibi gözükmektedir. Kenan İmirzalıoğlu ve sevgilisine oldukça çok mutluluklar ve kariyerlerin de ise başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın