kadir doğulu ve neslihan atagül

Yakışıklı oyuncu Neslihan Atagül ile hayatını birleştirecek

Fatih Harbiye dizisinde beraber rol alan çiftimiz bu dizi vesilesi ile güzel bir birlikteliğe yelken açmıştı ve aşkları ile bizleri kendilerine adeta hayran bırakmışlardır.Birbirlerine oldukça çok yakışan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti nihayet evlilik yolunda ilk adımlarını atmış bulunuyorlar. İkilinin bir ilişkiye başlamasının ardından tam 1 sene geçmiştir ama onların aşkı hiç azalmamış ve gün geçtikçe birbirlerini daha çok sevmişlerdir. Birliktelikleri ile kötü giden bir çok ilişkiye örnek teşkil etmişlerdir. Ve sonunda o mutlu haber çiftimizden geldi ve hayranlarını mutlu etti. Çift geçtiğimiz günlerde Mersin’e Kadir Doğulu’nun ailesinin yanına seyahat etti.

Aile ile tanışma merasimi

Yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu sevgilisi Neslihan Atagül’ü Mersin’de yaşayan ailesi ile tanıştırmaya götürdü. Çift mutlu haberi kısa zamanda magazin gündemine ulaştırdı ve kendilerini sevenleri mutlu ettiler. Aile tanışma merasiminin ardından Kadir Doğulu’nun kardeşleri olan Asuman ve Deniz ile birlikle sevgilisi Neslihan Atagül’ü de alarak plaj keyfi yaptılar. Dizi setinde rol arkadaşı olan ve gerçek hayatta da sevgili olan çift birbirlerini çok sevdiklerini her fırsatta dile getiriyor ve objektiflere el ele pozlar veriyorlar. Birbirlerini çok seven ve oldukça mutlu olan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftimiz evlilik yolunda ilk adımlarını atmıştır kendilerine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

1 Yorum Yazılmış
  1. idil çok tatlısın sen bu hayatta tek favorimsin hep başarılı ol inşallah tolga abiyle de neyse sen bilirsin nasıl mutlu olacaksan senin kararın babamın hep kullandığı kelimedir bu

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın