kaan urgancıoğlu sevgilisi

Kaan Urgancıoğlu sevgilisi kimdir, kiminle birlikte, sevgilisi var mı şeklindeki sorular İzmir’in sosyatesi olan yakışıklı oyuncumuz hakkında son zamanlarda dur durak bilmeden sorulan sorulardan olmuşlardır. Ünlü yıldızımızın aşk hayatı bir çok ünlü isme nazaran oldukça popülerdir. Çünkü kendisinin adı geçmişten bugüne kadar bir çok isim ile anılmıştır. Bu isimlerden en çok konuşulanı ise Kaan Urgancıoğlu eski sevgilisi Derin Mermerci’dir İkilinin aşkı bir hayli zamandır devam etmekteydi. Birbirlerine deliler gibi aşık olan çiftimiz, yaşadıkları duygusal anları her daim sevdikleri ile de paylaşmışlardır. Ancak bir süre sonra kendilerine nazar mı değdi bilinmez ama çiftimizden ayrılık haberi geldi. Hemde öyle bir ayrılık haberi ki dinleyenleri adeta şoke ediyor. İddialara göre bilinmeyen bir sebepten ötürü Kaan Urgancıoğlu ve sevgilis Derin Mermerci bir mekanda kavga etti. Gittikçe alevlenen bu tartışmada karizmatik oyuncumuzun sevgilisini dövdüğü yönünde dedikodular bulunmaktadır. Bu durumun ne kadar aslı var bilinmez ancak eminiz ki ortada bir yanlış anlaşılma mevcut. Bu haberlerin ardından ikilinin bir süre sonra ayrıldığını görüyoruz. Şimdilerde ise hayatında olan isim elbetteki bizleri şaşırttığı kadar sizleri de şaşırtacak. Bakalım Kaan Urgancıoğlu sevgilisi kim, kimi seviyor ve kız arkadaşının ismi neymiş birlikte öğrenelim. Eminiz ki duyduklarınıza en az sizler de bizler kadar bir hayli çok şaşıracaksınız. Bakalım sempatik aktör kiminle birlikte.

Kara Sevda Emir Sevgilisi Kim ?

Kara Sevda Emir sevgilisi kim ve sevgilisi var mı şeklindeki sorular son zamanlarda bir hayli yaygınlaşmıştır. Hatta öyle ki bu konuda hızını alamayan izleyicileri sürekli olarak Kara Sevda Emir ve Zeynep sevgili mi ? sorularını yöneltmektedir. Bu konuya bir netlik kazandırmak aslında oldukça güç ancak şuna net bir dille yanıt verebiliriz ki Kaan Urgancıoğlu’un sevgilisi kesinlikle Kara Sevda Zeynep değildir. Oyuncularımızın hayatında tamamen farklı farklı isimler yer almaktadır. Zaten sizlerde eğer yeterli miktarda magazin gündeminği sıkıca takip diyorsanız fark edeceksiniz ki karizmatik oyuncumuzun ismi çok başka bayanlar ile anılıyor. Peki Kaan Urgancıoğlu yeni sevgilisi yok mu ? Elbette ki var. Sizler daha fazla meraklandırmadan hemen bu şanslı ismi sizlere açıklıyoruz.

Kaan Urgancıoğlu Yeni Sevgilisi

Kaan Urgancıoğlu yeni sevgilisi geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bir mekandan çıkarken görüntünlendiği esmer ve küt saçlı bir bayandır. İkilinin arasında bir aşk bulunduğu aşikar bir gerçek olsa da onlar bu durumu inkar etmektedir. Öyle ki muhabirlere yakalandıklarını fark ettikleri anda vermiş oldukları garip tepkiler ile bir hayli şaşırttılar. Kaan Urgancıoğlu ve sevgilisi esmer bayan bulundukları mekandan bir taksiye atlayarak ayrıldılar. Bu beraberlik bir hayli zamandır sürüyor sanırsak. Çünkü daha önce de ikiliyi beraber bir çok defa gördük. Bu ilişkinin akabinde yakışıklı oyuncumuzun adının çıktığı bir diğer isim ile Berrak Tüzünataç’tır. Çiftimizin arasında bir aşk var mı ya da yok mu ? şeklindeki sorulara yanıt arayanlara buradan en doğru ve en kesin bilgileri aktaralım. Evet çiftimiz bir ara mutlu bir beraberlik yaşamışlardır. Ancak bu beraberliğin kısa sürdüğünü ayrıca belirtmek isteriz. Bir dönem magazin dünyasının popüler çifti olarak bilinen ikilinin ayrılık nedeni ne yazık ki bilinmemektedir. Her biri için hayırlı olsun diyoruz ve Kaan Urgancıoğlu ve yeni sevgilisine bir ömür boyu mutluluklar dilerken, kariyerlerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz. Umarız en kısa zamanda daha güzel haberlerini duymak dileğiyle. Hoşçakalın.

Benzer Sevgililer
27 Yorum Yazılmış
  1. Tebrikler Kaan beybisi yengenin fotoyu gördük 🙂 musmutluuuuu ol emi cancağzım..👰👰💑 gönlünün gelinini buldun sonunda zeyneblerden yana şansın haha 😂😂

  2. Seni Bi gün kaciracam he o laf sokmaların öldürüyor beni bi gün inşallah kaciracam seni 😀 😛 😛 😛

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın