ismail hacıoğlu sevgilisi

Yakışıklı aktörümüz İsmail Hacıoğlu sevgilisi kimdir, kiminle çıkıyor ve kimi seviyor gibi sorulardan ziyade son zamanlarda sürekli olarak İsmail Hacıoğlu eşi kim, evli mi ve eşinden ayrıldı mı ? gibi sorular adeta dur durak bilmeksizin yöneltilmektedir.

Hemen bu konularda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki karizmatik oyuncumuzu çok yakından takip edenlerde aslına çok iyi bilirler ki o geçtiğimiz senelerde kendisi gibi oyuncu olan bir isim ile dünya evine girmiştir. Öyle ki İsmail Hacıoğlu eski sevgilisi yani daha doğru bir tabir ile eski karısı ise güzeller güzeli oyuncumuz Vildan Atasever olarak bilinmektedir. Çiftimiz 2010 yılında dünay evine girmişler ancak bundan daha öncede uzun süren bir flört dönemi yaşamışlardır. Bu dönemlerde aşkları daha da alevlenen ikili bir anda evlenme kararı almış ve adeta şölen tadında bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirmişlerdir. İsmail Hacıoğlu ve sevgilisi Vildan Atasever’in evliliği tam olarak 5 yıl sürmüş desek oldukça doğru bir bilgi aktarmış olacağız çünkü İsmail Hacıoğlu geçtiğimiz sene yani 2015 yılında sevgilisi ile yollarını ayırmıştır. Bu ayrılığın nedeni ise ne yazık ki hala bilinmemektedir. Çiftimizin şu anda yollarına ayrı ayrı devam ettiklerini söyleyebiliriz. Hatta öyle ki yakışıklı oyuncumuzun yeni bir sevgilisi olduğunu söyleyebiliriz. İşte bu konuda detaylar…

İsmail Hacıoğlu Yeni Sevgilisi Duygu Kaya Kumarki ile Aşk Yaşıyor!

Son zamanların en gözde çiftlerinden biri olan İsmail Hacıoğlu ve sevgilisi Duygu Kaya Kumarki ile deli dolu bir beraberlik yaşamaktadır. Öyle ki şimdilerde bir hayli afilli bir aşk yaşadıklarını söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. İsmail Hacıoğlu yeni sevgilisi olan Duygu Kumarki ile uzun süredir bir beraberlik yaşadığı için yakın zamanda dünya evine girecekleri düşünülmektedir. İlerleyen günlerde bu konuda daha net bilgilerin gündeme geleceğini düşünüyoruz. Bakalım ilerleyen zaman bize onlar hakkında neler gösterecek. Eminiz ki yakın zamanda İsmail Hacıoğlu ve sevgilisi Duygu Kaya Kumarki beraberlikleri hakkında daha net açıklamalarda bulunacaklardır. Kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise bir hayli başarılar diliyoruz. İyi günler dileriz.

 

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın