inci türkay sevgilisi

İnci Türkay sevgilisi kimdir, kiminle birlikte ve evli mi gibi sorular güzel oyuncumuzun uzun süre sonra yeni bir proje ile ekranlarımız karşısında gelmes ile birlikte Rengarenk dizisi Zerrin sevgilisi kim ? tarzında sorulmaya başlanmıştır. Güzeller güzeli oyuncumuzun aşk hayatı kendisinin Sihirli Annem adlı dizide rol almaya başlamasından beri oldukça çok merak edilmiştir.Öyle ki bu dönemlerde kendisinin evli olduğunu biliyoruz. Durum böyle olunca seksi güzelin hayranları İnci Türkay sevgilisi kim, eşi kim ve kimi seviyor tarzındaki soruları sormaktan kendilerini alamamaktadırlar. Bu konularda hemen sizleri aydınlatalım. Çünkü sempatik aktörün sevgili durumları hakkında magazin gündeminde öyle çok haber mevcuttur ki sizlerde duydukça şok olacaksınız diyebiliriz. O halde gelin geçmiş yıllardan bugüne kadar kendisinin sevgili durumlarında neler gelişmiş ve gibi olaylar gündeme gelmiş hep birlikte açıklığa kavuşturalım. İnci Türkay eski eşi sizlerinde bildiği gibi Ahmet Eroğlu olarak bilinmektedir. Çiftimiz 2004 yılında dünya evine girmiştir. Evlenmeden önce de uzun bir süre boyunca flört ettiklerini biliyoruz. Aynı zamanda kendileri için birbirlerine deliler gibi aşık olduklarını söyleyebiliriz. Ancak bu aşk ne yazık ki sanıldığı kadar uzun sürmemiştir. Çünkü İnci Türkay eski sevgilisi Ahmet Eroğlu ile 2009 yılında ayrıldı yani boşandı. Bu evlilikten kendisinin dünyalar tatlısı bir oğlu bulunmaktadır. Şimdiler de ise kendisinin kalbini çalan çok daha farklı bir isim olduğunu söyleyebiliriz.

İnci Türkay Yeni Sevgilisi Kim ?

İnci Türkay sizlerinde bildiği gibi uzun süre boyunca yapmış olduğu eski evliliği ile sürekli olarak gündeme gelen isimlerden biridir. Ancak son zamanlarda bu konular biraz daha ötekileştirilmiş ve asıl olarak İnci Türkay yeni sevgilisi kim ? tarzındaki sorular çok daha popüler olmaya başlamıştır. Hemen bu konularda sizleri bilgilendirmek isteriz. İnci Türkay’ın yeni sevgilisi Atilla Saral olarak bilinmektedir. Çiftimizin ilişkisi ne zaman ve ne şekilde başladı bilinmez ancak şu an da birbirlerini çok sevdiklerini hatta deliler gibi aşık olduklarını söyleyebiliriz. Öyle ki yakın zamanda bu beraberliği evlilik ile taçlandıracaklarını düşünüyoruz. İnci Türkay’ın sizlerinde bildiği gibi sevimli mi sevimli, yakışıklı mı yakışıklı dünyalar tatlısı bir oğlu bulunmaktadır. Bu nedenle uzun süre boyunca evlilik gibi durumlardan sakındığını biliyoruz. Ancak şu anda kendisinin kalbinin sahibini bulduğu yönünde bilgiler gündemde oldukça sık olarak yer almaktadır. Bu haberlerin aslı var mı derseniz elbette ki vardır. İnci Türkay ve sevgilisi Atilla Saral şu anda deli dolu bir beraberlik yaşamaktadırlar. İlerleyen zamanlarda ne olur bilinmez ancak şu an durum bundan ibrettir. Kendisine yeni sevgilisi ile mutluluklar dileriz.

Rengarenk Dizisi Zerrin’in Sevgilisi Var Mı ?

Rengrenk dizisinin en güzel ve en çekici oyuncularından biri olarak bilinen ve dizide de en çok dikkat çeken karakterlerden biri olarak gündemden düşmek bilmeyen Zerrin yani gerçek ismi ile İnci Türkay sevgilisi kim sorusu sürekli olarak hayranlarının ilgisini çekmektedir. Bu konuda bir önceki paragrafımızda sizler aydınlatmıştır. Ancak dizideki aşk hayatı kendisinin gerçek hayatta ki aşk hayatından çok daha farklı bir şkeilde ilerleyecek gibi gözükmektedir. Öyle ki daha dizinin senaryosu belli olmadan yediden yetmişe herkes Rengarenk dizisi Zerrin sevgilisi kim, evli mi ve eşi kim tarzındaki soruları sormaktan kendilerini alamamaktadırlar. Bu konulardaki bilgiler henüz netleşmemiştir. Bu nedenle bir süre daha yanıtsız olarak bekleyecektir diyebiliriz. Öyle ki kendilerinin gerçek hayatta ki aşk ve sevgili durumu eminiz ki sizlerinde daha çok ilgini çekmiştir. Dizideki aşk hayatı içinde bekleyelim ve görelim diyoruz. İnci Türkay ve sevgilisine ve çocuğuna aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar, kariyerlerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın