ilhan mansız sevgilisi

Survivor İlhan Mansız eşi kim, sevgilisi kimdir tarzında sorularınızın yanı sıra İlhan Mansız evli mi ve kimi seviyor gibi soruları siz değerli ziyaretçilerimiz için yanıtlayacağız. Öyle ki kendisi sizlerinde bildiği gibi şu anda Tv 8 ekranlarında Survivor Ünlüler Takımında son derece başarılı bir şekilde yarışma performansı sergilemektedir. Yarışmacıların ailelerinden çok uzakta olması onların zaman zaman özlem duyguları ile ekranlara gelmesine vesile oluyor. Durum böyle olunca yediden yetmişe herkes bu kadar karizmatik bir adamın kalbini çalan güzeller güzeli hanımefendinin kalbinin kim olduğu yönündeki soruları da gündeme taşıyor. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Bakalım İlhan Mansız’ın sevgilisi var mı, İlhan Mansız kiminle ve ne zaman evlendi ? İlhan Mansız’ın kızı kim ? Öncelikle belirtmek isteriz ki başarılı futbolcumuz sizlerinde bildiği gibi gençlik dönemlerinde büyük bir aşk yaşamış ve bu aşktan bir kız çocuğuna sahip olmuştur. Yani dememiz o ki İlhan Mansız eski sevgilisi denildiği zaman akıllara gelen ilk ve tek isim şüphesiz ki  Nina Rittez olarak bilinmektedir. Çiftimiz çok uzun zaman önce Almanya’da tanışmıştır. Yaşadıkları büyük aşk neticesinde ise yakışıklı futbolcumuz bir Sezen Aksu konserinde kendisine romantik bir evlenme teklifi etmiştir. Ancak çiftimiz bir süre sonra aralarındaki aşkın bitmiş olması nedeniyle yollarını ayırma kararı almışlardır. Şimdilerde ise karizmatik futbolcumuz çok güzel bir hanımefendi ile deli dolu bir şekilde aşk yaşamaktadır.

 

İlhan Mansız Yeni Sevgilisi Celine ile Çok Mutlu Bir Beraberlik Yaşıyor !

Başarılı futbolcu ve yarışmacı İlhan Mansız yeni sevgilisi kim sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmemektedir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki şu anda sizlere vereceğimiz bilgiler karşısında eminiz ki kendisinin özellikle de genç kızlardan oluşan fan grubu ne yazık ki üzülecektir. Öyle ki yakışıklı futbolcumuz sosyal medya hesaplarından da oldukça net bir şekilde görüldüğü gibi çok güzel bir hanımefendi ile mükemmel giden bir beraberlik yaşamaktadır. İlhan Mansız’ın sevgilisi Celine isimli güzeller güzeli bir hanımefendidir. İkilinin beraberlikleri ne zaman ve ne şekilde başladı bilinmese de çiftimizin mükemmel bir şekilde ilerleyen aşk hayatları vardır desek çok doğru bir ifade kullanmış olacağız. İlhan Mansız ve sevgilisi Celina günlerinin büyük bir bölümünü beraber geçirmektedirler. Şu sıralar yarışmadan dolayı ayrı kalsalar da en yakın zamanda özlemlerini gidereceklerini umuyoruz. İlhan Mansız ve sevgilisi konusunda yeni bilgiler söz konusu olursa sizleri bu sayfa üzerinden yeniden bilgilendireceğimizi lütfen unutmayınız.

İlhan Mansız’ın Kızı Aimee Mansız Büyüdü !

Yakışıklı futbolcumuz Aimee Mansız sevgilisi kim sorusuna ek olarak yediden yetmişe herkesin merak ettiği konulardan biri de şüphesiz ki İlhan Mansız’ın kızı Aimee Mansız kim sorusu oldu. Eminiz ki bu konuda bilgi edinmek isteyen pek çok kişi vardır. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Sizlerinde bildiği gibi yakışıklı ve de karizmatik futbolcumuz kızını medyadan uzak tutmak adına elinden ne geliyorsa yapıyor. Ancak geçmiş dönemlerde kızının görüntülerini İnstagram hesabından paylaştı. Öyle ki fotoğraflardan da görüldüğü üzere İlhan Mansız’ın kızının büyüdüğü gösterdi. Aimee Mansız, futbolcumuzun eski eşi ve sevgilisi olan Nina Ritter ile olan beraberliğinden dünyaya gelmiştir. Öyle ki İlhan Mansız kızını çok ama çok seviyor. Onunla ilgili paylaşmış olduğu her fotoğrafta “Bebeğim” kelimesini paylaşıyor. Kendisine ailesi ile mutluluklar dileriz.

Benzer Sevgililer
2 Yorum Yazılmış
  1. ilhan mansiz cok seviyorummmmmm fazla söze gerek yok o benim en büyük idolüm hayatta onu ornek alirim ilhan mansiz sevgisi boyle bir sey ne bitebiliyor ne de gonulden cikabiliyor sen benim gozümdeki yaslarin anlamisin sensiz gecen günlerimi omürden saymiyorum

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın