hande erçel sevgilisi

Hande Erçel sevgilisi kim, kiminle birlikte gibi sorular son zamanlarda Aşk Laftan Anlamaz Hayat sevgilisi kimdir ? şeklinde yöneltilmeye başlanmıştır. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki güzeller güzeli oyuncumuz yepyeni projesi ile ekranlarımız karşısında bizlerle buluşmaktadır. Onun güzelliğinden ve sempatik duruşundan etkilenen herkes sürekli olarak genç ve güzel oyuncumuzun aşk hayatı hakkında sorular yöneltmektedirler. Bu sorulardan en çok sorulanlar ise Hande Erçel sevgilisi var mı, erkek arkadaşı kim, kiminle çıkıyor ve kimi seviyor gibi sorulardır. Hemen kendisinin sevgili durumları hakkında siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Sizlerde takdir edersiniz ki güzel oyuncumuzun bundan önceki projesi Güneşin Kızları isimli dizidir. Bu dizide rol arkadaşı olan Tolga Sarıtaş ile ismi aşk dedikodularına karışmıştır. Bu nedenle seksi güzelin hayranları Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş sevgili mi ? gibi sorulara yanıt almak adına büyük bir sabırsızlık ile beklemeye başlamışlardır. Ancak belirtmek isteriz ki onlar sadece arkadaştır. Aralarında bundan başka hiç bir şekilde ilişki bulunmamaktadır. Yediden yetmişe herkes Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş çiftini birbirlerine yakıştırsalarda onların kalbi başka isimler için atmaktadır diyebiliriz. Bu nedenledir ki aralarındaki ilişki sadece arkadaşlıktan ibarettir. Fakat güzel oyuncumuzun yeni sevgilisini merak ediyorsanız bir sonraki paragrafımızda gündemde yer alan haberleri sizlerle paylaşacağız. Bakalım ünlü ve çekici güzel Hande Erçel’in sevgilisi kimdir, aşk hayatı nasıl gidiyor ve kime aşık oldu soruları nasıl yanıt buluyormuş hep birlikte öğrenelim.

Hande Erçel ve Sevgilisi Burak Serdar Şanal Aşkı Devam Ediyor!

Hande Erçel yeni sevgilisi kim soruları son zamanlarda oldukça popüler olmuştur. Bu konudaki bilgiler aslında oldukça nettir. Çünkü Hande Erçel’in sevgilisi Burak Serdar Şanal olarak bilinmektedir. İkili bir hayli uzun zamandır aşk yaşamaktadırlar. Ancak beraberlikleri ne zaman, ne şekilde be hangi durumda başladı bilinmemektedir. Bu konuda net bir şekilde belirtebiliriz ki Hande Erçel ve sevgilisi Burak Serdar Şanal oldukça mükemmel giden bir birlikteliğe sahiptirler. Çünkü her defasında birbirlerine aşk dolu gözlerle bakmaktadırlar. Yakın zamanda bu beraberlik evlilik ile neticelendirilir mi bilinmez ama eminiz ki ikilinin aşkı çok uzun sürecek. Çünkü onlar birbirlerini sevmekten öte birbirlerine hayrandırlar. Öyle ki çekici oyuncu Hande Erçel her fırsatta erkek arkadaşı olan Burak Serdar Şanal’ı deliler gibi sevdiğini belirtmektedir. Umarız mutluluklarlar dolu, her zaman birlikte bir ömür geçirirler. Yakın zamanda Hande Erçel ve Burak Serdar Şanal evlendi! gibi haberleri duymak adına sabırsızlanıyoruz. Çünkü o vakit geldiğinde Hande Erçel evli mi ve eşi kim gibi sorularınızı yanıtlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız. Çiftimize aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Aşk Laftan Anlamaz Hayat Sevgilisi Kim ?

Aşk Laftan Anlamaz dizisi Hayat sevgilisi kim ? sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Dizinin başlaması ile birlikte bu sorular net bir yanıta kavuşmuştur diyebiliriz.  Öyle ki Aşk Laftan Anlamaz Hayat’ın sevgilisi Murat olarak bilinmektedir. İkilinin aşkı dizide oldukça karışıktır diyebiliriz. Çünkü ilerleyen senaryoya göre Hayat’ın aşık olduğu Murat evlenme planı yapmaktadır. Bu planı istemese de ne yazık ki önceden verilen sözler nedeniyle uygulamak durumunda kalmıştır. Fakat bilinen o dur ki Murat deliler gibi Hayat’a aşıktır. Bakalım ilerleyen günlerde çiftimizin ilişkisi nasıl bir sonuca bağlanacak. En az bizlerde sizler kadarr büyük bir sabırsızlık ile bekliyoruz. Aşk Laftan Anlamaz dizi oyuncularına kariyerlerinde başarılar diliyoruz. İyi günler.

Benzer Sevgililer
33 Yorum Yazılmış

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın