gözde kaya sevgilisi

Son zamanlar da güzelliği ile tüm ilgiyi üzerine toplayan güzel oyuncu Çilek Kokusu dizisindeki Çağla’nın yani Gözde Kaya’nın sevgilisi kim gibi konular da da oldukça çok ilgi görüyor. Bu konuda ki bilgiler ise gayet net bir durumdadır. Güzel oyuncunun kalbini çalan bir prens elbette vardır ve ikili baya uzun bir süredir beraberdirler. Bu ismi sizlerle paylaşmadan önce kendisinin aşk hayatı hakkın da sizleri genel olarak bilgilendirelim. Gözde Kaya eski sevgilisi hakkında magazin gündemin de net bilgiler yoktur. Bunun sebebi ise kendisinin 15 yıllık bir ilişkisinin olmasıdır. Bu nedenle de kendisinin aşk hayatı için hareketlidir diyemeyeceğiz. Çünkü genç oyuncu sevgilisi ile oldukça sakin bir yaşan sürüyor.

Gözde Kaya 2015 yılı son yeni sevgilisi ise Samet Yılmaz’dır. İkilinin ilişkisi şu an için harika gidiyor diyebiliriz.Çünkü son edindiğimiz bilgilere göre Gözde Kaya bir film setindeyken kendisine sevgilisi tarafından sürpriz bir şekilde evlenme teklifi gelmiştir. Kendisine gelen bu teklife “evet” yanıtını veren genç oyuncunun yakın zaman da dünya evine girmesi bekleniyor. Son zamanlar da Gözde Kaya ve Yusuf Çim gerçek hayatta sevgili mi gibi sorular da hayranları tarafından sık sık sorulmaya başlanmıştır. Bu sorunun yanıtını artık öğrendiğinizi umuyoruz. Güzel oyuncumuzun evlilik haberlerini sabırsızlık ile bekliyoruz. Gözde Kaya ve sevgilisine bol bol mutluluklar ve kariyerlerin de ise başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
3 Yorum Yazılmış
  1. Benim bir sorum olcak yani gözde kaya nın hayatını bilmek istiyorum bana haber verirseniz memnun olurum ve onun cep telefonu lazım en önemlisi de cep numarasını verirseniz çok sevinirim

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın