gözde çığacı sevgilisi

Kördüğüm Gökçe sevgilisi yani Gözde Çığacı sevgilisi kim ve kiminle birlikte gibi sorular kendisinin mavi gözlerine hayran olan herkesin kafasında kocaman soru işareti oluşturmuş olan sorulardan birisidir. Kendisi oyunculuğa yeni başlamış olmasına rağmen kısa zaman da oldukça büyük bir hayran kitlesi elde etmiştir. Oldukça güzel ve çekici bir bayan olmasının yanı sıra oyunculuk alanındaki o büyüleyici yeteneği ile de bizleri cezbeden seksi güzel Gözde Çığacı kiminle çıkıyor, sevgilisi var mı ve evli mi gibi soruların sorulmasını böyle durumlarda normal karşılamak gerekmektedir. Sizler de takdir edersiniz ki kendisi adeta destanımsı bir güzelliği sahip. Bu nedenle ondan etkilenen herkese oldukça çok hak vermekteyiz. Bunun akabinde ise genç oyuncunun aşk hayatını merak edenlere hemen bir müjde vermek istiyoruz. Bakalım kendisinin kalbini çalan yakışıklı bir beyefendi mevcut mu ve biri ile beraber mi hep birlikte öğrenelim.

Kördüğüm dizisinin çekici güzeli Gökçe yani gerçek ismi ile Gözde Çığacı yeni sevgilisi alınan son bilgilere göre sevgilisi Tutku Demir olarak bilinmektedir. Sizlerinde bildiği gibi güzeller güzeli oyuncumuz uzun süredir tek tabanca takılmaktan keyif almaktaydı ve bir süre daha hayatında kimseyi istememekteydi “Özgür kadın mutlu kadındır.” lafının canlı canlı kanıtı olan sempatik güzelimizin aşk hayatının bu kadar sessiz ve sedasız ilerlemesi birazda olsa kendisinin yoğun bir iş hayatına sahip olmasından kaynaklanıyordu diyebiliriz. Durum böyle olunca sosyal yaşamda bir nebze de olsun geride bırakılıyor ve iş hayatına var gücümüzle odalanıyoruz. Güzeller güzeli oyuncumuz Gözde Cığacı ve sevgilisi Tutku Bey’e mutluluklarının daim olmasını dileriz. Gözde Çığacı ve sevgilisi hakkındaki güncel bilgilere ulaşmak için takipte kalın. Güzel oyuncumuza aşk hayatında mutluluklar, kariyerinde başarılar dileriz.

Benzer Sevgililer
8 Yorum Yazılmış
  1. selam çok harika bi güzelliğe sahipsin hayran olmak elimde değil uzun ömürler dilerim yeni dizinide büyük bi zevkle izliyorum o göz alıcı güzelliğine hayran olmak hiçte elimde değil seni ölesiye sevenlerdenim hayatım

  2. selam gerçekten ona delice hayran olmaktan çok ama çok gururluyum çok harika,çok müthiş övmüşte yaratılmışçasına çok seviyorum allahım sahibine bağışlasın

  3. O benim ablam bu yazıyı ne zaman yazdınız bilmiyorum ama o 7den fazla dizide oynadı ve 1 tanede sinamada oynadı yani oyunculuğa yeni başlamadı ve onun sevgilisi var ismi Tutku soyismi Demir ama ben ona çikolata abi diyorum? Tutku Demir(Çikolata abi)’i internette aratmayın çünkü ablam diyer ünlüler gibi değil o ünlü olmayan birisiyle sevgili oldu ben 9,5 yaşımdayım ablam 26 yaşında Tutku abimin yaşını bilmiyorum lütfen ablam hakkında yanlış şeyler yazmayın Sevgi abla (ve bu arada söylemeyi unutmuşum soyadı Çığacı değil Cığacı)

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın