gonca vuslateri sevgilisi

Çekici güzel Gonca Vuslateri sevgilisi kim, kiminle birlikte ve kimi seviyor gibi sorulardan ziyade kendisi hakkında asıl sorulması gereken sorular şüphesiz ki  Gonca Vuslateri evli mi, kiminle, ne zaman evlendi ve eşi kim gibi sorulardır. Öyle ki kendisini yakından takip edenlerde çok iyi bilirler ki kendisi geçtiğimiz senelerde uzun süredir flört ettiği, deliler gibi aşık olduğu ve oldukçada yakışıklı olan bir beyefendi ile dünya evine girmiştir. Şimdilerde ise bir hayli mutlu giden bir aşk hayatı olduğunu söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bunun akabinde ise güzeller güzeli oyuncumuz özellikle de son zamanlarda magazin gündeminde pek çok haberde yer almasından dolayı neredeyse yediden yetmişe herkes onun kime aşık olduğunu merak etmişlerdir. Öyle ki son zamanlarda Gonca Vuslateri kiminle çıkıyor, sevgilisi var mı ve erkek arkadaşının gerçek hayatta ki adı ne gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Hemen bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki Gonca Vuslateri eski sevgilisi denildiği zaman ne yazık ki akıllara herhangi bir isim gelmemektedir. Çünkü kendisinin adı bu zamana kadar çok sevdiği eşinden başka hiç kimse ile anılmamıştır. O halde gelin hep birlikte Gonca Vuslateri yeni sevgilisi kimmiş hep birlikte öğrenelim.

Gonca Vuslateri Sevgilisi Edip Burak Ertoğan ile Evlendi !

Güzeller güzeli oyuncumuz Gonca Vuslateri geçtiğimiz sene çok sevdiği sevgili ile dünya evine girdi. Bu zamana kadar güzel oyuncumuz hakkında bir çok soru yöneltiliyordu. Bunlardan en çok sorulanı ise şüphesiz ki Gonca Vuslateri yeni sevgilisi yani daha doğru tabir ile eşi kim ? sorusudur. Hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki Gonca Vuslateri kocası Edip Burak Ertoğan olarak bilinmektedir. İkili evlenmeden önce uzun süren bir flört dönemi yaşamışlardır. Bu dönem onların birbirlerini daha yakından tanımasına vesile olmuş ve her geçen gün çiftimizin aşkını çok daha fazla büyütmüştür. Öyle ki mutlu bir aile yuvası kurmak yolunda son derece emin adımlarlar ilerlerken şimdilerde ise evlilikleri ile isimlerinden oldukça sık söz ettiriyorlar. Umarız kendilerinin mutluluklukları daim olur. Gonca Vuslateri ve sevgilisi Edip Burak Ertoğan’a aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise bol bol başarılar diliyoruz. İyi günler dileriz.

Benzer Sevgililer
1 Yorum Yazılmış
  1. beren gök yıldız çok güzel dizide yapar dizide çeker melek turna adı ona çok yakışıyor ne olur o çocuklara sevgi aşılayın cengiz sende insan olsan ne olur şule zaten çocuklarına bakmıyordu minnacık kız kardeşi hasana annelik etti siz hepiniz ayakta uyuyun iyi geceler paramparça bitti söz dizisi bitince sadece türk malı şafak sezer dizisi kalıyor

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın