Hem çok yakışıklı hem de oldukça karizmatik olan başarılı yarışmacı Gökhan Gözükan sevgilisi kimdir, sevgilisi var mı ve kiminle birlikte gibi soruların yanı sıra kendisi hakkında oldukça sık olarak Survivor adası Gönüllülerin yıldızı Gökhan Gözükan kiminle çıkıyor, kimi seviyor ve evli mi gibi sorular sorulmaktadır. Yakışıklı olduğu kadar oldukça da sempatik olan yarışmacımız adada sergilemiş olduğu performansı ile kısa zamanda hepimizi etkilemiştir. Özellikle de genç kızlar kendisine büyük bir hayranlık beslemektedir. Bu nedenle onun aşk hayatı ve sevgili durumları da oldukça merak edilmektedir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki kendisinin kalbini çalan güzeller güzeli bir hanımefendi vardır. Hatta öyle ki onlar şu anda nişanlanmışlar yani evliliğe giden o yolda gereken ilk adımı atmışlardır diyebiliriz. Peki başarılı yarışmacımızın kalbini çalan bu şanslı kadın kim ? Eminiz ki şu anda bu ismi çok merak ediyorsunuzdur. Ancak onun aşk hayatına açıklık getirmeden önce kendisini tanımayanlar için onu kısaca tanıtmak isteriz. Kendisi şu anda tam olarak 34 yaşındadır. Gökhan Gözükan boyu 1.92 kilosu 86’dır. Doğum yeri İstanbul’dur. Bir dönem modellik alanında kariyer yapmış olmasına rağmen daha sonra oyunculuk alanında isim yapmaya karar vermiştir. Bu nedenle kendisi Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizide başarılı bir şekilde rol alırken görmüş olabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Şimdiler de ise Survivor adasında son derece zorlu koşullarda mücadele etmektedir. Peki kendisinin aşk hayatı nasıl ? Merak edenler için Gökhan Gözükan ve sevgilisi konularına açıklık getirelim. İşte detaylar…

 Survivor Gökhan Gözükan ve Sevgilisi Seda İnci Çok Mutlu !

Kısa zamanda başarıları ile adından sıkça söz ettiren Survivor Gökhan Gözükan yeni sevgilisi kim sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmemektedir. Çünkü özellikle de bu aralar onu çok seven hayranları kendisinin aşk hayatı ile de çok yakından ilgilenmektedir. Öyle ki Gökhan Gözükan’ın dünyalar güzeli bir sevgilisi vardır.  Hemen bu ismi siz değerli ziyaretçilerimiz açıklayacak olursak belirtmek isteriz ki Gökhan Gözükan sevgilisi Seda İnci olarak bilinmektedir. İkilinin aşkı nerede ve ne zaman başladı bilinmese de onların çok mutlu bir beraberlikleri olduğu kesindir. Umarız yakın zamanda kendileri de ilişkileri hakkında açıklamalarda bulunurlar. Çiftimiz bir hayli uzun zamandır yaşadıkları aşk ile isimlerinden sıkça söz ettirmektedirler. Ayrıca ek olarak belirtmek isteriz ki Gökhan Gözükan ve sevgilisi Seda İnci sosyal medya hesaplarından biri olan İnstagram hesabında son derece samimi pozları ile çok konuşulmaktadır. Öyle ki onların birbirlerine yazdığı her söz buram buram aşk kokuyor diyebiliriz. Kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Gökhan Gözükan ve Seda İnci Nişanlandı !

Hem oyuncu hem de model olan Survivor Gökhan Gözükan ve sevgilisi Seda İnci kendilerinden alınan son bilgilere göre nişanlandılar. Öyle ki çiftimizin sosyal medya hesaplarından paylaşmış oldukları nişan fotoğrafları hayranlarını bir hayli mutlu etti. Şimdiler de ise kendilerinin kısa bir dönem ayrı kalacakları bilinmektedir. Çünkü ünlü aktör Gökhan Gözükan Survivor adasında büyük ödülü kazanmak adına var gücü ile mücadele vermektedir. Umarız hak ettiği başarıyı kısa zamanda yakalar. Çiftimize evlilik yolunda atmış oldukları bu ilk adımın hayırlı olmasını dileriz. Aynı zamanda kendilerini tebrik eder, mutluluklar dileriz.

Benzer Sevgililer
1 Yorum Yazılmış
  1. Gökhan Gözükan’ın sevgilisi çok güzel ya, iyi ki beraberler, çok yakışıyorlar. Hep mutlu olsunlar inşallah

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın