ezgi asaroğlu sevgilisi

Ezgi Asaoğlu sevgilisi kim, kiminle birlikte ve yeni sevgilisinin adı ne şeklindeki konular uzun zamandır tartışılmaktadır. Çünkü kendisi son zamanlarda magazin gündeminde aşk hayatı ile büyük sansasyonlar yaratan isimlerden biridir. Öyle ki gün geçtikçe yaşadığı aşklar ile daha çok olay yaratmakta. Sizlerde takdir edersiniz ki güzeller güzeli oyuncumuzun geçmiş dönem aşk hayatına şöyle bir detaylı olarak baktığınız zamanlarda görülüyor ki kendisinin bu zamana kadar bir çok ünlü isim ile aşk geçmişi olmuş. Hatta öyle ki bir ilişkisinin oldukça olaylı olması kendisini daha çok popüler yapmıştı. Hangi ilişkiden bahsettiğimizi merak mı ediyorsunuz ? O halde söyleyelim.Ezgi Asaroğlu eski sevgilisi Ushan Çakır tarafından darp edildi. Ancak sonradan alınan bilgiler neticesinde ikilinin arasında herhangi bir şekilde aşk olmadığı öğrenilmişti. Bu olayın ardından ise seksi güzelimizi bir dönemin en popüler dizilerinden birisi olan Hatırla Sevgili’de gördük. Oldukça başarılı bir performans sergilemesinin yanı sıra dizi setindeki aşk öyküleri daha çok ilgimizi çekmişti. Diziyi izleyenler çok iyi bilirler ki Cansel Elçin kendisinin abisi rolündeydi. Ancak daha sonra ikilinin arasında aşk rüzgarları esmeye başladı. Fakat bu aşkın sonu pekte parlak bitmedi ne yazık ki. Ezgi Asaroğlu ve sevgilisi Cansel Elçin ilgisizlik nedeniyle ayrıldılar. Bu beraberliğin ardından ise en çok merak edilenler arasında Ezgi Asaroğlu sevgilisi kim, kiminle çıkıyor ve kimi seviyor şekindeki sorular oldu. Hemen bu konuya sizler için açıklık getirelim.

O Hayat Benim Bahar Sevgilisi

O Hayat Benim Bahar sevgilisi konusu güzel ve genç oyuncumuzun dizide oldukça mahsun bir kız rolünü üstlenmesi ile birlikte hayranları tarafından sık sık irdelenmeye başlamıştır. Özelliklede de O Hayat Benim Bahar ve Ateş gerçek hayatta sevgili mi sorusu dur durak bilmeden sürekli olarak sorulmaktadır. Bu konuya sizler adına netlik getirmeyi bir görev bildil ve kendileri hakkındaki aşk dedikodularını ortaya çıkarmak için çeşitli araştırmalara yaptık. Neticede ise ulaştığımız o mutlu haberi sizlere aktaralım. O Hayat Benim dizisinin en çok sevilen oyuncularından birisi olan Bahar ve Ateş gerçek yaşamda sevgililer. Hatta öyle ki birbirlerine deliler gibi aşıklarda diyebiliriz. Mutlu beraberlikleri olan çiftimizin şu sıralar sosyal medyadan boy boy fotoğraflarını görüyoruz. Umarız yakın zamanda daha net bilgiler ile karşımıza çıkarlar ve bizleri de kendileri adına mutlu ederler.

Ezgi Asaroğlu Yeni Sevgilisi

Ezgi Asaroğlu yeni sevgilisi bir önceki paragraftada belirtmiş olduğumuz gibi hem şarkıcı hede oyuncu olan Keremcem olarak bilinmektedir. Sizlerde takdir edersiniz ki Keremcem’in daha önce Seda Güven ile bir evlilik hayatı olmuştu ve daha sonra anlaşamayıp boşanmışlardı. Bu boşanmanın ardından kendisi O Hayat Benim dizi setinde yeni sevgilisi olan Ezgi Asaroğlu ile tanıştı. Şimdilerde ile deli dolu bir aşk yaşadıklarını direk olarak söyleyebiliriz. Öyle ki kendileri daha ilişkilerinin başından beri dürüst tavırları ile dikkat çektiler. Hatırlar mısınız bilmiyoruz ama kendileri ilk el ele pozlarını vererek beraber olduklarını hayranları ile paylaşmışlar ve onlarıda mutlu etmişlerdi. Şu anda bir hayli aşk dolu bir flört döneminde olduklarını söylesek yanlış bir ifade kullanmış olmayız herhalde. Ezgi Asaoğlu ve sevgilisi Keremcem’e bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz.

 

Benzer Sevgililer
1 Yorum Yazılmış
  1. Ben televizyonda ne zaman görsem Ezgi Asaroğlu ve sevgilisi şarkısı Keremcem’i çok yakıştırıyorum. Kendisi zaten dizilerde başarılı, keremcem de şarkıcı olarak çok başarılı inşallah birlikte evlenip mutlu olurlar

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın