ertunç tuncer sevgilisi

Baba Candır dizisinin Rüzgar’ının yani gerçek adıyla Ertunç Tuncer’in sevgilisi kim ? ve sevgilisi var mı ? tarzındaki sorular genç kızların acil bir şekilde cevap bulmayı bekleyen sorularının en başında gelmektedir. Çünkü o yakışıklılığı ve karizmatik duruşuyla onları bir hayli derinden etkilemiş ve kendisine hayran bırakmıştır. Herkesin de bildiği gibi sempatik oyuncumuz bir ara O Ses Türkiye programına katılmıştır. Sesinin güzelliği gibi aşk hayatı da bir hayli güzel gidiyor desek tam da yerinde bir ifade olacaktır. Bu nedenle de Ertunç Tuncer eski sevgilisi konularına değinmeden onun güncel aşk hayatı hakkında önemli olan bilgileri sizlere aktaralım. Bakalım Ertunç Tuncer kimle birlikte , kimle çıkıyor , gerçek hayatta ki sevgilisi kim ve kız arkadaşının adı ne gibi sorularınız nasıl yanıt bulacak.

Sesiyle ve son zamanlar da oyunculuk alanındaki yeteneğiyle gönüllerimizi fetheden yakışıklı oyuncunun aşk hayatı hakkında vereceğimiz bilgiler eminiz ki onun genç kızlardan oluşan hayranlarını bir hayli mutlu edecektir. Çünkü Ertunç Tuncer son yeni sevgilisi yani şu an ki sevgilisi hakkında ne yazık ki sizlere vereceğimiz bir isim yoktur. Uzun bir süre de olmayacak gibidir. Zaten kendisi bu aralar o kadar yoğun bir şekilde çalışmaktadır ki aşk hayatına ayıracak pek fazla vakti bulunmamaktadır. Umarız yakın zaman da Ertunç Tuncer ve sevgilisi hakkında bir gelişme olur. Çünkü sizlere böyle bir haberi vermekten mutluluk duyacağız. Bu konu da bir gelişme olduğunda makalemizi güncelleyip tekrar sizler ile paylaşacağız. Şimdilik kendisine oldukça çok mutluluklar ve kariyerin de ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
36 Yorum Yazılmış
  1. ertunç tuncer çok yakışıklı ve karizmatik sevgilisi=en büyük aşkı onun kadar yakışıklı biriyle evli ya da çıkıyo ise çok şanslı

  2. ertunc sen benim hayatimin anlamisin. ben her dakka her saniye seni dusunuyorum. seninle nefes aliyorum. ben senin yakisikligina degil karakterine asikim. sana basarilar diliyorum.

  3. ERTUNC sen duyqusal sakin hirsli ve basarili birisin. bence sen bu mesajlara bakmiyorsun.sevgilinle mutluluklar neyse hoscakal.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın