erkan petekkaya sevgilisi eşi kim

Erkan Petekkaya sevgilisi kimdir, kiminle birlikte, evli mi ve eşi kim gibi sorular uzun süredir genç yıldızın hakkında sürekli olarak sorulan sorulardan biri olarak gündeme gelmiştir. Bu soruların yanı sıra ise Paramparaça Cihan sevgilisi kim sorusuda bu aralar oldukça popülerdir. Çünkü dizlerinde bildiği gibi ünlü yıldızımı aşk hayatı oldukça sakin bir yapıda insandır hatta öyle ki kendisi karakter itibari ile de oldukça mütevazi, sessiz sakin bir beyefendidir. Bu nedenle Erkan Petekkaya ve sevgilisi konusunda magazin gündeminde çok fazla sansasyon yaratacak nitelikle bilgiler yer almamaktadır. Durum böyle olunca herkes iyiden iyiye iyice meraklanmış ve dur durak bilmeksinizin Erkan Petekkaya sevgilisi kim, kiminle çıkıyor ve eşinin adı ne şeklindeki soruları sormaya başlamışlardır. Hemen belirtmek gerekirse öncelikle kendisinin evli bir beyefendi olduğunu söylemek isteriz. Kendisi eşine olan derin sevgisi, sonsuz saygısı ve oldukça çok olan aşkı ile bilinmektedir. Bu nedenle gündem haberlerinde Erkan Petekkaya eski sevgilisi konusunda fazla bilgi olmadığı görülmektedir. Öyle ki kendisi zaten evlidir ve şu anda da mutlu bir aile yuvasına sahiptir diyebiliz. Yakışıklı oyuncumuzun eşi ile ilgili herşey hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler oldukça doğru bir yerdesiniz. Şimdi sizlere Erkan Petekkaya’nın karısı hakkındaki bilmeniz gereken her şey aktarıyoruz. Baalım ünlü yıldızımızın kalbini çalan bu şanslı bayan kim ? hep birlikte öğrenelim.

Erkan Petekaya Eşi Kim ?

Erkan Petekkaya eşi kim sorusundan ziyade son zamanlarda özellikle Erkan Petekkaya yeni sevgilisi kim şeklindeki soruların daha çok popüler olduğunu görmekteyiz. Bu konudaki bilgiler açık olarak belirtilcek olursa kendisinin evli olduğunu söyleyebiliriz. Erkan Petekkaya eşi yani sevgilisi Didem Petekkaya olarak bilinmektedir. Çiftimiz 2003 yılında dünya evine girmiştir. Daha öncesinde de uzun süre boyunca flört etmişlerdir diyebiliriz. İkili evlendikleri günden bu yana kadar Türkiye’de birbirini en çok seven ünlü çiftler listesinde ilk sıralara adını yazdırmışlardır. Birbirlerine olan aşkları kötü giden bir çok ilişkiye oldukça güzel bir örnek teşkil etmektedir. İyi ve sağlıklı bir beraberliği formülünü çoktan çözmüş olan Erkan Petekkaya ve eşi Didem Petekkaya bu evlilikten dünyalar tatlısı 2 de oğula sahiptirler. Mutluluklarının daim olmasını diliyoruz. Umarız her zamana hayatta herşey diledikleri gibi olur.

Paramparça Cihan Sevgilisi Kim ?

Paramparça Cihan sevgilisi kim şeklindeki sorular uzun süredir onun partnerliğini yapan Nurgül Yeşliçay’ın diziden ayrılması ile daha çok merak edilmiştir. Sizlerinde bildiği gibi Paramparça dizisi Cihan eski eşi Dilara olarak bilinmektedir. İkilinin bu evlilikten 2 çocukları bulunmaktadır. Ancak kötü giden bir evlilik olduğu için sizlerinde bildiği gibi oyuncumuz Gülseren ile yeni bir aşk yelken açmıştır.  Dizideki olayların ilerleyişi sebebyile hayatını kaybeden Gülseren’den sonra ise kendisi Ayşe adında genç bir bayan ile flört etmeye başlamıştır. İlerleyen süreç bizlere ne gösterecek bilinmese de şimdilik dizinin senaryosu bu şekilde ilerliyor diyebiliriz. Bizlerde en az sizler kadar yeni olayları merak ile bekliyoruz. Erkan Petekkaya’ya gerçek hayattaki eşi Didem Petekkaya ile mutluluklar, kariyerinde ise başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
8 Yorum Yazılmış
  1. Erkan Petekkaya ya hayranım. Gerçekten karısı çok şanslı. Ekranlarımızdan eksik olmasın hiç bir zaman

  2. Adam cidden karizmatikliği ile ön planda. karısı ile yakışmıyolar bence daha güzelini hakediyor

  3. Harika bir oyuncu. Hem cok yakişikli. Ailesine bagli biri. Buna cok sevindim. Bir omur mutluluklar dilerim. oyunculugunda başarilar

  4. Aile hayati onemli hersey gecer aile kalir dilerim örnek bir oyuncu olarak yoluna devam eder allah bozmasin mutluluklar..

  5. Harika oyuncusun erkan abi yakışıklısın mutluluklar dilerim paramparça diziyi çok bakıyrum çoook güzel dizi bence çok şanslısın oyunculuğunda başarılar.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın