eren vurdem sevgilisi

İnadına Aşk Çınar yani Eren Vurdem sevgilisi kim, kiminle çıkıyor, evli mi, eşi kim ve sevgilisi var mı tarzındaki soruların cevaplarını arayan genç kızlarımızın doğru yerde olduklarını belirtmekle söze başlayalım. Yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatı hakkında söylenecek pek çok bilgi mevcut olmasa da şu an da kiminle birlikte ve sevgilisi var mı yok mu sorularınız elbette ki yanıt bulacaktır. Eren Vurdem sevgilisi konularında şu sıralar oldukça kaçamak yanıtlar veriyor ve aşk hayatını gizlilik ilkelerine göre yaşamak istediğini belirtiyor. Bu nedenle de magazin gündeminde kendisini ne yazık ki pek fazla göremiyoruz. Herkes Eren Vurdem’in sevgilisini merak ederken genel olarak bakıldığı zaman Eren Vurdem yeni sevgilisi kim ? sorusu daha yaygın. Bu konuda bilgi edinmek isteyenlere müjde.

Eren Vurdem yeni sevgilisi ne yazık ki yoktur. Verdiğimiz bu bilgi onun genç kızlardan oluşan büyük fan kitlesini bir hayli memnun ve mutlu edecektir. Ancak bu kadar yakışıklı bir beyfendinin kalbinin uzun süre boyunca boş kalacağını sanmıyoruz. Önümüzdeki günler de Eren Vurdem ve sevgilisini göreceğimizi, yani onun da kalbini çalan bir güzelin ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Şimdilik kendisini İnadına Aşk dizisinde Çınar Barutçu rolü ile izleyelim. Zaten kendisi de bu aralar aşk hayatından ziyade oyunculuk kariyerinde yükselmek için çabalamaktadır. Bu alanda başarı ile de yükseliyor diyebiliriz. Eren Vurdem’e aşk hayatında mutluluklar ve kariyerinde ise bol bol mutluluklar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
6 Yorum Yazılmış
  1. Merhaba ben Duygu bence Erdem Vurdum çok yakışıklı ve sevgilisi olmadığına biraz güldüm .Bu arada bende onun gibi ilerde iyi bir oyuncu olmak istiyorum

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın