emre altuğ sevgilisi

Emre Altuğ sevgilisi kimdir, evli mi, eşi kim gibi sorular yakın zamana kadar ünlü manken Çağla Şikel adı ile yanıtlandırılmış olsa da ünlü sanatçımızın şu anda bekar bir beyefendi olduğunu biliyoruz. Bu nedenledir ki Emre Altuğ sevgilisi kim, kiminle birlikte, sevgilisi var mı ve kız arkadaşının adı ne tarzındaki sorular dur durak bilmeksizin sorulmaktadır.Sizlerinde bildiği gibi ünlü sanatçımız yakışıklılığı ve karizmatik duruşunun yanı sıra aşık olunası sesi ve şarkıları ile de bizleri adeta mest etmektedir. Bu nedenle sempatik sanatçımızın bir çok hayranı kendisine tutku derecesinde bağlıdır diyebiliriz. Emre Altuğ’un sevgilisi durumlarının bu kadar çok gündemde olmasının altında yatan en temel nedenlerden biride bu olarak bilinmektedir. Sizlerinde bildiği gibi kendisi geçtiğimiz yıllarda manken Çağla Şikel ile dünya evine girmiştir. Uzun süre boyunca mutlu bir evlilik sürdüren çiftimizin bu aşktan meydana gelen 2 oğulları bulunmaktadır. İkili yakın zamanda ani bir şekilde yollarını ayırma kararı almışlardır. Bu karar kısa süre içerisinde boşanma ile sonuçlandırılmış ve çiftimizi çok seven hayranları da bu duruma oldukça çok üzülmüşlerdir. İlerleyen süreç içerisinde ile bu ilişkiye dair hiç bir iz kalmamış ve yediden yetmişe herkes Emre Altuğ ve Çağla Şikel neden ayrıldı tarzındaki soruları sormaktan kendilerini alamamışlardır. Bu ayrılığın ardındaki sır ise hala merak edilmektedir. Ancak bu merakların yanı sıra bir de Emre Altuğ ve yeni sevgilisi konusunda bilgi sahibi olmak isteyen bir çok fan grubu mevcuttur. Yakışıklı oyuncumuzun aşk hayatını merak edenler için işte tüm detayla şöyledir.

 

Emre Altuğ ve Çağla Şikel Neden Ayrıldı ?

Türkiye’nin en çok sevilen çiftlerinden biri olan Emre Altuğ ve Çağla Şikel sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz günlerde evlilik hayatlarına son noktayı koymuşlardır.Bu ayrılığın ardından iki tarafında suskun olması elbette ki merakları daha çok arttırmıştır.  Son zamanlarda ihanet dedikodularının da ortaya çıkmasıyla birlikte bu suskunluğu yine yakışıklı ve karizmatik sanatçımız Emre Altuğ bozmuş ve şu açıklamaları ile gündeme damgasını vurmuştur. Sevgilisinin bir beyefendi ile görülmesine karşılık olarak sorulan sorulara “Kesinlikle onunla bir alakası yok. O yayınlanan fotoğrafta yer alanlar bizim tatilleri birlikte geçirdiğimiz arkadaşlarımız. O fotoğraf bizim Çağla ile sahibi olduğumuz otelin kulübünde çekilmiş bir fotoğraf. Ben böyle bir şeye ihtimal vermedim vermem de.” dedi. ve boşanma nedenlerini şu şekilde açıkladı:“Evliliğimizi son ana kadar kurtarma çabası içindeydik. Farkına varmadığımız bir şekilde aşkımız bittiği için ayrıldık biz” dedi.

Emre Altuğ Yeni Sevgilisi Kim ?

Emre Altuğ yeni sevgilisi konusundaki en güncel bilgiler magazin gündeminyer yer almaktadır. Kendisinin aşk haatına şöyle bir detaylı olarak baktığımız zaman görüyoruz ki kendisi Çağla Şikel ile ayrılığından sonra uzun bir süre aşk hayatına ara vermiş. Hatta öyle ki aşk gibi olaylardan ziyade daha çok kariyeri ile ilgilenmeye başlamıştır. Öyle ki son zamanlarda çıkarmış olduğu yeni albümü ile dinleyenleri adeta yer yer hüzünlendirmekte yer yer ise oldukça eğlendirmektedir. Yakışıklı sanatçımızın aşk hayatına gelecek olursak hemen belirtmek isteriz ki Emre Altuğ ve yeni sevgilisi konusunda haberler gündemde şu şekildedir; Kendisinin yeni bir sevgilisi ne yazık ki yoktur. Bu aralar tamamen tek tabanca takılıdını söyleyebiliriz. İlerleyen zamanlarda durum neyi gösteririr bilinmez ancak şimdilik kendisinin aşk hayatı tamamen bundan ibarettir. Kendisine bol bol mutluluklar, kariyerinde ise başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
1 Yorum Yazılmış

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın