emel özkızıltaş sevgilisi

İşte Benim Stilim yarışmasının cilveli kızı Emel Özkızıltaş’ın sevgilisi varmı soruları kadar Emel Özkızıltaş sevgilisi kim soruları da ilgi çekmektedir. Kendisinin aşk hayatını merak edenler için araştırdık. Emel Özkızıltaş’ın 2015 yılı son yeni sevgilisi kim bilinmemektedir. Bu konuda bilgi edindiğimizde tekrar sizlerle paylaşacağız. Bu Benim Stilim Yarışmasının Çok konuşulan ismi olan Emel Özkızıltaş’ın aşk hayatı oldukça durgundur. Güzelliği ve çekici cilveleri ile gündemde olan yarışmacı kariyerinde hızla yükselmektedir.

Güzel ve cilveli yarışmacı aynı zamanda hosteslik yapmaktadır. Emel Özkızıltaş’ın eski sevgilisi ile gündemde olan hiç bir haberi yoktur. Bu kadar güzel olmasına rağmen yalnız olan çekici yarışmacı bizleri oldukça şaşırtmaktadır. Bu haber hayranlarını ve kendisisi sevenleri oldukça mutlu edecek niteliktedir. Stili ile dikkatleri üzerinde yoğunlaştıran yarışmacımızın aşk hayatında herhangibi bir gelime olduğunda sizlere tekrar güncelleyip aktaracağız. Kendisini ekranlarımızda görmeyi çok sevdik. O cilveli tavırlarını bizlerden esirgememesi dileğiyle. Kendisine aşk hayatında bolca mutluluk ve şans dileriz.

Benzer Sevgililer
10 Yorum Yazılmış
  1. Nihal kadar değilsin. 2. sezonda bende oy attım helal olsun. Zeynep olmasın diye attım yoksa atmazdım.Sevgilinle mutluluklar.

  2. Emel bende sini cok seviyorum hep tv izliyorum seni sevgilin olmadygyna bende sokum ama uzulme arkandayyz….

  3. Umut Akman İle meleğim zennube’m çok yakışıyorlar allah çok mutlu etsin sizi insallah.Evet instagram hesabında mutlu güzel fotoğraflarını görebilirsiniz

  4. Evet Umut Akman ile yaklaşık 1 yıldır beraberler çok seviyoruz ve süpper tatlı suratlarını:^) resimlerini takip ediyoruz bu kadarmı yakışırlar ya zennubemmmmmmmmmmmmmm

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın