elif ece uzun sevgilisi

Elif Ece Uzun sevgilisi kim, kiminle birlikte, kiminle çıkıyor ve eşi kim soruları geçtiğimiz günler de yakışıklı bir isim ile yanıt bulmuştur. Hatta öyle ki kendisi artık sevgili durumlarını aşıp nişanlı bir kadın olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak ne hikmetse güzel mankenin fanları hala sıkça İşte Benim Stilim Elif Ece Uzun evli mi, sevgilisi var mı ve yeni sevgilisi kim sorularını yöneltmekten geri durmamaktadırlar. Bizler de bu konuda bilgi sahibi olmayanlar fakat olmak isteyenler için çok derin bir araştırma yaptık. Edinmiş olduğumuz tüm bilgileri sizlere aktarıyoruz. Elif Ece Uzun yeni sevgilisi yani nişanlısı ünlü ve yakışıklı iş adamı olan Ercan Torunoğulları olarak bilinmektedir. İkili yakın zaman da dünya evine girme yolunda ilk adımlarını atmışlardır. Fethiye’de gerçekleşen bir çok ünlü ismin da katıldığı tören de çiftimizin yüzüklerini milletvekilimiz takmıştır. İkilinin organize ettiği bu eşsiz nişan, adeta bir düğün niteliğinde aksesuarlarla gerçekleştirilmiştir. Elif Ece Uzun’un sevgilisi Ercan Torunoğulları nişanlısını çok sevdiğini dile getirerek aşkı ile bizleri de kendisine hayran bırakmıştır.

İşte Benim Stilim Yarışmasının gülen yüzü, en stil kadını Elif Ece Uzun, iş hayatındaki başarıları ile adından sıkça söz ettirirken bu aralar aşk hayatındaki mutluluğu ile gündem de adeta bomba etkisi yaratıyor diyebiliriz. Ünlü mankenin aşk hayatına bu kadar entegre olmuşken onun geçmiş ilişkilerinden de bahsetmeden geçemeyeceğiz elbette. Elif Ece Uzun eski sevgilisi denilince akıllara hiç bir isim gelmemektedir. Kendisinin adı bu zamana kadar sadece yakın zamanda evleneceği adam olan Ercan Torunoğulları ile anılmıştır. Güzelliği ile bizleri büyüleyen mankenimizin aşk hayatı gördüğünüz gibi oldukça temizdir. Elif Ece Uzun ve sevgilisi Ercan Bey’in aşk dolu bir ilişkisi mevcuttur. Sizlere bu konuda mutlu bir haber daha verecek olursak özellikle belirtmek istiyoruz ki, ikili ilerleyen zamanlar da Çırağan Sarayın da muhteşem bir organizasyon ile evlenmeye hazırlanıyor. Kendilerine mutluluklar ve kariyerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
3 Yorum Yazılmış
  1. Bu sayfaya nasıl geldim bilmiyorum ama Ercan’ı tanıyorum. Ayrılalı çok oldu. Ercan başkasıyla evlendi.Hatta geçenlerde bir de oğlu oldu. 🙂

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın