elçin sangu sevgilisi kimdir

Elçin Sangu ve Barış Arduç sevgili mi diye merak eden hayranlarına duyuralım, dizideki isimleri ile Kiralık Aşk Defne ve Ömer sevgili değil, sadece set arkadaşıdırlar.

Yazar
Ben Şadiye, sizlere ünlülerin en son sevgili durumlarını aktarıp, merak ettiğiniz ünlülerin "sevgilisi varmı ?, sevgilisinden ayrıldı mı ?" gibi sorularınıza cevap veriyorum.
Benzer Sevgililer
19 Yorum Yazılmış
    • Bencede evlemeli buyılın en yakışan çifti aşkları gözlerinden okunuyo birde kendileri görse bunu keşke

  1. Barış arduç ve Elçin sangu gerçekten çok yakışıyorlar ama aşk işte her yakışana aşık olun deniliyosa ozaman kediden köpeğede birlikte olun deyin yani kalp kendine yakışanı değil kendinden uyuşanı seçer ??????? barış abi ve Elçin abla sizi çok seviyorum arkadaşlarımda öyle ama aslında Gülse ablayla da yakışıyorsunuz. birde geçmiş olsun hasta olmuşsunuz ????

  2. elçin sangu bence hata yapmış barış abiyle birlikte olmalılar zaten barış abi gibi birini kim sevmezki mesela gupse kapmış barış abi bence gupseden ayrıl elçin ablayla evlen onun gibi birini kaçırma bence elçin abla ve barış abi bence birlikte olun sizi seviyorum ..

  3. bence Elçin Sangu Barış Ardunç’la evlense daha iyi olur birbirlerine çok yakışıyorlar ben her ikisinide çok ama çok seviyorum

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın