ece uslu sevgilisi

Hem sevimli hem de sempatik bir isim olan Ece Uslu sevgilisi kimdir ? Başarılı güzelimizin aşk hayatı ve sevgili durumları nasıl gidiyor ? Ece Uslu evli mi, kiminle ve ne zaman evlendi ? Karagül dizisi ile adını  büyük bir kitleye duyuran ve kısa zaman içerisinde oyunculuk alanındaki yeteneği ile büyük dikkat çeken Ece Uslu yeni sevgilisi kim ? Eminiz ki bu konuda bilgi edinmek isteyen pek çok kişi bulunmaktadır. Özellikle de kendisinin şu sıralar Dayan Yüreğim isimli dizide Elvan karakterine hayat veriyor olması nedeniyle ekranlarımız karşısına daha sık gelmesi kendisinin erkek fan grubunu bir hayli heyecanlandırmıştır. O halde güzeller güzeli oyuncumuzun aşk hayatı ve sevgili durumları hakkında sizlere en net ve en güncel bilgileri aktaralım. Kendisi sizlerin de bildiği gibi geçtiğimiz yıllarda Karagül dizisinin yönetmeni olarak bilinen Murat Saraçoğlu ile deli dolu bir şekilde ilerleyen muhteşem bir aşk yaşamıştı. Ancak çiftimiz bir süre sonra aralarındaki sorunları fark ettiğinde artık beraberlikleri sürdürmek istemediklerini anladı ve karşılıklı anlaşarak, sevgi ve saygı çerçevesinde yollarını ayırmışlardır. Ece Uslu ve Murat Saraçoğlu aşkının bitmesiyle birlikte oyuncumuz Serkan Şenalp ile aşk yaşamaya başladı. Ne yazık ki Ece Uslu ve Serkan Şenalp aşkı da uzun sürmedi ve çiftimiz aldıkları kesin bir kararla beraberliklerini noktaladı.

Ece Uslu’nun Yeni Sevgilisi Ejder Özgür !

Kariyerindeki başarısı ile adından sıkça söz ettiren Ece Uslu’nun yeni sevgilisi Ejder Özgür olarak bilinmektedir. Magazin gündeminden elde edilen bilgilere göre çiftimiz aşklarını sosyal medya üzerinden sevenlerine de açıklamışlardır. Şu anda çok ama çok mutlu olduklarını söylesek herhalde çok doğru bir ifade kullanmış olacağız. Çünkü onlar kötü giden pek çok ilişkiye gösterilebilecek en güzel örneklerden biridir. Ece Uslu ve Ejder Özgür beraberliği evliliğe kadar gider mi bilmiyoruz ancak onların birbirlerini çok sevdiklerinden eminiz. Bakalım ilerleyen günlerde bu aşkta ne gibi gelişmeler kendisini gösterecek. Kendilerine bu beraberlikte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Çünkü onlar en güzel şeyleri hak eden temiz ve güzel kalpli insanlardır.

Ece Uslu Eski Sevgilileri

Aşk hayatı ile gündeme gelen pek çok ünlü isim vardır. Bu isimler arasında Ece Uslu’da oldukça sık sık adından söz ettiren isimler arasındadır. Bu nedenle kendisinin geçmiş yıllardaki aşk hayatından da söz etmek istedik. Güzel oyuncumuz yine kendisi gibi oyunculuk mesleğini icra eden Serkan Şenalp’ten ayrıldıktan sonra Koray Acar ile de aşk yaşamıştır. Ancak bu aşk da ne yazık ki uzun sürmemiştir. Daha sonra ise aktörümüzün adı Özcan Deniz ile anılmıştır. Bu konudaki bilgilerin sadece dedikodudan ibaret olduğu söylentisi gündemde sıkça konuşulmaktadır. Bu nedenle Ece Uslu ve Özcan Deniz arasında aşk yaşandı mı sorusuna ne yazık ki bilinmiyor şeklinde yanıt vermek durumunda kalacağız. İyi günler dileriz.

 

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın