deniz çakır sevgilisi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin Meryem karakterine hayat veren hırslı güzeli Deniz Çakır’ın sevgilisi kim ? ve sevgilisi var mı ? gibi konular, onun Yaprak Dökümü adlı dizi de Ferhunde karakterine hayat verdiği günden beri hayranları tarafından bir hayli merak edilmektedir. Kendisi aşk hayatı ile gündemde çok sık yer alıyor. Özellikle de Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem’in sevgilisi yani Deniz Çakır’ın eski sevgilisi olarak bir çok isim ile adını duyduk. Bu isimlerde en çok yankı uyandıranı ise herkesin de bildiği gibi Nihat Altınkaya olmuştur.İkilinin aşkı bir dönem magazin gündemini adeta sallamıştır. Bu ilişki ise çok uzun sürdü demek oldukça yanlış bir ifade olacaktır.

Peki şu an Deniz Çakır kiminle birlikte ? kiminle çıkıyor ? ve evli mi ? Onun hakkında merak edilen her şeyi açıklığa kavuşturalım. Deniz Çakır’ın son yeni sevgilisi Fırat Doğruloğlu’dur. İkinin aşkı kısa zaman önce başlamıştır. Şu an için oldukça güzel şekilde ilerleyen bir beraberliğe sahiptirler. Kendilerini sık sık İstanbul’da gece mekanlarında kısmen başbaşa yemek yerken kısmen de gece kulüplerin de eğlenirken görmekteyiz. Beraber vakit geçirmek onları bir hayli mutlu ediyor diyebiliriz. İlişkileri hakkında son zamanlar da Deniz Çakır sevgilisinde ayrıldı gibi haberler gündemi meşgul etmektedir. Bu haberlerin aslı yoktur. Kendileri hala birliktedir. Deni Çakır ve sevgilisine mutluluklar, kariyerlerin de ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer
2 Yorum Yazılmış
  1. Çok çekici bir kadınsin. Deniz çakır’in sevgilisi olarak hep Nihat Altınkaya’yı görmeye alistik. Fakat onun gönlü kimi severse bizde severiz. Çok harika bir kadınsin herşeyin en güzeline layiksin

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın