demet şener sevgilisi

Güzeller güzeli oyuncumuz Demet Şener sevgilisi kim, eşi kim ve kimi seviyor gibi sorular özelliklede son zamanlarda Demet Şener ve Eşi İbrahim Kutluay boşandı mı ? şeklinde sorulmaya başlanmıştır. Öyle ki bu aralar kendileri hakkında magazin gündeminde yer alan iddialar bir türlü dur durak bilmiyor. Güzel oyuncumuzun aşk hayatı hakkında siz değerli ziyaretçilerimize bir hayli geniş bilgiler sunacak olursak kendisinin en geçmiş dönem aşk hayatına şöyle detaylı bir göz atmamız şart olacaktır. Öyle ki Demet Şener eski sevgilisi ünlü komedyen Cem Yılmaz olarak bilinmektedir. Çiftimiz bir dönem bir hayli uzun süren deli dolu bir beraberlik yaşamışlar ancak daha sonra aralarındaki aşkın bitmiş olması nedeniyle yollarını ayırma kararı almışlardır. Bu karar onları çok seven ve yakıştıran hayranlarını oldukça çok üzse de güzeller güzeli manken ve oyuncumuzun mutlu olması herkesi yine mutlu etmiştir. Peki Demet Şener yeni sevgilisi olan İbrahim Kutluay ile nasıl ve ne zaman tanıştı ? Demet Şener ve İbrahim Kutluay ne zaman evlendi ? Merak edenler için İşte detaylar…

Demet Şener ve Eşi İbrahim Kutluay Boşanıyor Mu ?

Son zamanlardan gündemin nabzını tutan en önemli konulardan biri de şüphesiz ki Demet Şener ve sevgilisi İbrahim Kutluay boşanıyor mu ? şeklindeki soru kalıplarıdır. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki kendileri hakkında magazin gündemine yer alan iddialar asılsızdır. Çiftimizin aşkı dolu dizgin bir şekilde devam ediyor. Öyle ki sizlerde takdir edersiniz onlar ünlü çiftler arasında mutluluklar ve sağlam yapılı ilişkileri ile adeta herkese örnek olmaktadırlar. Onlar için birbirlerini çok seviyor desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Çünkü İbrahim Kutluay ve Demet Şener çifti yaptıkları açıklamalarda oldukça sık olarak bu durumu dile getirmekten büyük mutluluk duymaktadırlar. Kendilerine mutluluklarının daim olmasını dileriz.

Demet Şener Yeni Sevgilisi Kim ?

Magazin haberlerinde yer alan Demet Şener ve İbrahim Kutluay boşandı gibi iddialar zamanlar Demet Şener Yeni sevgilisi kim ? şeklindeki soru kalıplarını da beraberinde getirmiştir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Demet Şener yeni sevgilisi İbrahim Kutluay’dır. Onlar hala birbirlerini çok sevmektedir ve asla boşanmayı düşünmemektedirler. Sizlerde takdir edersiniz ki onları birbirlerine bağlayan sadece sevgileri ve o büyük aşkları değil aynı zamanda da çok sevdikleri çocuklarıdır. Çiftimizin evliliği hala mükemmel bir şekilde ilerlemektedir. Bakalım ilerleyen zaman içerisinde bu mutlu beraberlik hakkında ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Demet Şener ve sevgilisi İbrahim Kutluay’a aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz. İyi günler.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın