cristiano ronaldo sevgilisi

Cristiano Ronaldo sevgilisi kim, kiminle birlikte ve kimi seviyor şeklindeki sorular asıl olarak Ronaldo sevgilisi var mı şeklinde sorulsada genç ve yakışıklı futbolcumuzun aşk hayatı herhalde her yönden merak altında. Kendisinin bu zamana kadar pek çok sevgilisi olmuştur. Neredeyse hepside dünyaca ünlü güzellerdir. Bu nedenle Cristiano Ronaldo sevgilileri şeklinde sorulması herhalde daya uygun olacak. O halde gelin hep birlikte kendisinin sevgili durumlarını biraz irdeleyelim. Öncelikle asılda sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki kendisinin ilk sevgilisi 2002 yılından itibaren aşk yaşamaya başladığı Jordana Jartel’die. Çiftimiz oldukça uzun süre flört etmişlerdir ancak netice olarak anlaşamadıklarını düşünüp yollarını ayırmışlardır. Bunun üzerinde ünlü futbolcumuz yine aşk hayatında rüzgar gibi hızlı esmeye deva etmiştir. Ronaldo’nun eski sevgililerinden biriside Karino Ferro’dur. Kendisinin adını çok fazla duymamış olabilirsiniz. Çünkü güzel manken Ronaldo ile sevgili olduktan sonra adını duyuraya başlamıştır. Çift güzel bir beraberlik yaşasa da ne yazık ki onlar da yollarını ayırarak sevgili durumlarına ayrı ayrı deam etmişlerdir.Cristiano Ronaldo eski sevgilisi olarak yine bir isim verecek olursak o isim hiç tereddütsüz Daniele Aguiar olurdur. Çiftimiz 2005 yılında çıkmaya başlamıştır. Çok fazla flört edemeden aralarında çıkan bir kavga sebebiyle yollarını ayrı ayrı devam etme kararı almışlardır. Bunun üzerine çapkın futbolcumuz bir başka güzel ile adını duyurarak magazin basınında sansasyonlar yaratmıştır. O isim ise Isabel Figueir olarak bilinmektedir. Yine 2005 yılında yaşanmış bir aşktır. Bu aşkın üzerinden şimdi çok sular aksa da bir dönemin en popüler çifti olduklarını söylesek herhalde yanlış bir ifade kullanmış olmayız. Ronaldo’nun sevgilisi olarak aklımıza gelen bir diğer isim ise Diana Chaves’tir. Çiftimiz 2006 yılında aşk yaşamışlardır. Bu uzun süren bir beraberlik olsa da artık aralarındaki aşkın bitmiş olması nedeniyle ne yazık ki ayrılmışlardır. Bu ayrılık beraberinde Cristiano Ronaldo’nun bir sonraki sevgili olan Nurina Bermudez olmuştur. Kendisi aynı zamanda Guiza’nında eski sevgililerinden birisidir. Çiftin ilişkisi ne yazık ki uzun sürmemiş ve ayrılmışlardır.

Ronaldo’nun Sevgilileri Olan Ünlü Güzeller

Bunun üzerinde yakışıklı futbolcumuz Merche Romero ile deli dolu bir birlikteliğe imaza atmıştır. Kendisinin 2006 yışında tanıştığı ve sevgili olduğu isimlerden birisidir. Ne yazık ki bu aşkıda geçici olmuş ve ayrılmışlardır. Ronaldo sevgilisi olarak adını duyuran bir diğer isimse Luciana Abreu’dır. Çiftimiz 2007 yıllarının başında çılgınlar gibi aşk yaşamışlar ancak ne yazık ki bu da diğer ilişkileri gibi kısa sürmüştür diyebiliriz. Liste oldukça uzunken Cristiano Ronaldo’nun eski sevgilisi Gemma Atkinson ile olan aşkından bahsetmeden geçemeyeceğiz.İkilinin ilişkisi bu zamana kadar en çok konuşulan beraberliklerden birisi olmuştur. Bu kadar konuşulmasından mıdır nedir bilinmez ancak kendileri bilinmeyen bir sebepten ötürü ayrılarak hayranlarını üzmüşlerdir. Bu ayrılık Ronaldo’nun aşk hayatında bir molaya neden olmamış kendisi hemen Bipasha Basu ile aşk yaşamaya başlamışlardır. Verdikleri romantik ve samimi pozlar ile gündemin en çok tartışılan ikilisinden olarak tüm dünyaya isimlerini duyurmuşlardır. Bu aşkta üzgün olarak belirtmek isteriz ki uzun sürememiştir. Yine Ronaldo güzel kadınlardan birisi ile hız kesmeden aşk yaşamaya devam etti elbette. Bahsettiğimiz isim Karina Bacchi olmuştur. 2007 yılının romantik aşıklarının aşkı çok afilli olsa da çok uzun sürmemiş ve ayrılmışlardır. Karizmatik futbolcumuzun bu ayrılıktan sonra beraber olduğu isim ise Carolina Patrocinio olmuştur. İkilinin beraberliğide diğerleri gibi uzun sürmemiş ve ayrılmışlardır.

Ronaldo’nun Sevgili Listesi

Gördüğünüz gibi geçmişten bugüne kadar ünlü futbolcunun hayatındaki isimler bitmek bilmiyor. O halde gelin kendisinin ayrılıp barıştığı isimlerden bir liste yapalım. Lucia Garcia, Maria Sharapova , Niki Ghazian, Tyese Cunningham, Nereida Gallardo, Imogen Thomas, Letizia Filippi, Alyona Haynes, Olivia Saunders, Gabriela Endringer, Luana Belletti , Paris Hilton, Raffaella Fico’dir. Bu beraberlikler geçmiş yıllardan bu yana magazin basınına en çok yansıyan beraberlikler olmuştur.

Ronaldo’nun Yeni Sevgilisi

Şimdilerde ise Cristiano Ronaldo yeni sevgilisi çekici güzel Alessia Tedeschi olarak bilinmektedir. İkilinin ilişkisi ne zaman başladı bilinmemektedir. Ancak şu sıralar oldukça büyük bir aşk yaşadıkları inkar edilemez bir gerçek olarak kendisini göstermiştir. Ünlü futbolcunun sevgilisi iç çamaşını mankenliği yapmaktadır. Bu nedenle magazin gündeminde bir çok seksi pozu bulunmaktadır. Bu konudaki sorular yanıtlamyan çiftin ilerleyen zaman içerisinde açıklama yapacakları düşünülmektedir. Cristiano Ronaldo ve yeni sevgilisi Alessia Tedeschi’nin aşkı evliliğe doğru ilerlemektedir. Ancak gelecek zaman ne gösterir bilinmediğinden ne yazık ki net bir şey söylemek imkansız. Kendilerine aşk hayatlarında mutluluklar ve kariyerlerinde ise bol bol başarılar diliyoruz.

Benzer Sevgililer

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın