cemil ipekçi sevgilisi

Özel hayatını hiç bir zaman inkar etmeyen Cemil İpekçi’nin erkek sevgilisi olduğunu herkes biliyor. Cemil İpekçi sevgilisi kim olduğu da herkes tarafından merak edilmektedir. Çok kibar bir insan olmasıyla dikkat çeken Cemil İpekçi’nin sevgilisi var mı veya evli mi sizlere açıklıyoruz. Ünlü modacının kendisi gibi aşk hayatı da oldukça sakindir. Bir televizyon programında seçimlerinin farklı olduğunu belirtmiş ve bundan da mutlu olduğunu insanlardan çekinmediğini belirtmiştir. Bu zamanda kadar moda alanında büyük başarılar imza atmış ve adını bizlere duyurmuştur. Cemil İpekçi’nin eski sevgilisi Ender Polat’tır. Ender Polat ile mutlu bir ilişki yaşamıştır. Bir davette sevgilisini çok sevdiğini ve ona çok aşık olduğunu belirtmişti. Fakat ünlü modacı bu ilişkiye kendisi son vermiştir. Ve zaten bu ilişkinin yürümeyeceğini söyleyerek ilişkisinin bitmesini bir mekanda kutlamıştır. Cemil İpekçi sevgilisi Ender Polat ile 6 yıl beraberliğini sürdürmüştür.

Cemil İpekçi’nin 2015 son yeni sevgilisi Bekir Coşar’dır. Bir dönem ihanet ettiği gerekçesiyle sevgilisinden ayrılmıştır. İlişkileri 3.5 yıl sürmüştür. Bu ilişkinin ardından Bekir Coşar Pınar adında bir kadına aşık olmuş ve evlenmiştir. Fakat evliliği uzun sürmemiştir. Tekrar eski sevgilisi Cemil İpekçi’ye dönmüştür. ünlü modacının sevgilisinin eski karısı Pınar Coşar ayrılığın ardından hamile olduğu ortaya çıkmış, fakat bebeğe istemediği söylemiştir. Sempatik modacı ise bebeğe ben bakarım şeklinde açıklamalarda bulunmuştur. Cemil İpek sevgilisi Bekir Coşar ile nişanlanmıştır. Çift oldukça mutlu görünmektedir. Genç çiftimize mutluluklar dileriz.

Benzer Sevgililer
1 Yorum Yazılmış
  1. Çok dobra bir adam erkek sevgilisi olduğunu inkar etmiyor fakat bu stil benim tarzı programlarla kalitesini düşürüyor diye düşünüyorum.

Bu Kişiye Bir Yorum Yazın